Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire számítsak, ha a páromat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak, ha a páromat körülmetélik?

Figyelt kérdés

Évek óta együtt vagyunk és most az orvos körülmetélést javasolt a páromnak visszatérő egészségügyi problémáira. Egyelőre gondolkodik rajta.

Én egy kicsit aggódom, hogy ez jelentősen megváltoztatja a szexuális életünket. Pl. fogalmam sincs, hogy fogom tudni orálisan kényeztetni ezután, mivel neki önmagában nem elég szájjal, kell a kézi rásegítés is. Nem tudom, milyen lenne így az aktus.

Egyetlen olyan partnerem volt életemben, aki körül volt metélve, és nem tudom, hogy emiatt-e, vagy más miatt, de nagyon rossz volt vele a szex, életem legkiábrándítóbb kapcsolata volt. Szóval kicsit tartok a változástól.


2017. jan. 24. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Amerikában az a ciki aki nincs körülmetélve. Tudom, hogy ez Mo. De értef a lényeget. Nem hinném mindenki szaruk szexel.

Tapasztalat. Tovabb bírják. Esztétikusabb a pénisz.

2017. jan. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

az tapasztalat csak merő véletlen.

Ahogy tudom az egyetlen hátránya az elején lévő szívásoknak amikor még nem gyógyult be, hogy érzékenyebb lesz a makk és a környéke, főleg az elején amíg nem szokik hozzá, és a síkosító alap dolog lesz az ágyban, ami őszintén nem probléma, mert egy jó síkosító nagyon jó dolog.

Oráltól nem kell majd félned, addig amíg nem szárazon csinálod.

2017. jan. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azért érzem speciálisnak a helyzetünket, mert ugye egy felnőtt emberről van szó, akinek már kialakult a szexuális kultúrája. Eléggé specifikusak az igényei minden téren. Annyira, hogy a kapcsolatunk elején hónapokba telt, mire sikerült egyáltalán elélveznie. (Korábbi barátnőivel egyáltalán nem élvezett sem vaginálisan, sem orálisan - magát kellett a végén kielégítenie, hogy meglegyen az élvezete).

Óvszerben semmit nem érez. Még a legvékonyabban sem.

Az orális szexhez külön az ő igényeihez kellett kifejlesztenem egy speciális technikát, aminek során kézzel is intenzíven ingerlem, mert csak így tudom a csúcsra juttatni - ezt pedig úgy tudom igazán jól kivitelezni, ha ez előbőrt teljesen ráhúzom a makkra és onnan húzom vissza erősen, két kézzel szorítva, miközben szájjal is kényeztetem. Így, és csak így tud elélvezni, más módszer nem jött be.

Én elég tapasztalt voltam szexuálisan, mikor összejöttünk, de az ő szexuális igényei teljesen mások, mint eddig bármelyik partneremé.

Félek, hogy az ő esetében a körülmetélés után újra előjönnének a korábbi orgazmusproblémák és egyáltalán nem élvezné a szexet. Tartok is, hogy utána találok-e olyan technikát, amivel ki tudom elégíteni.

El tudom képzelni, hogy ha kicsi kora óta körül lenne metélve, akkor másképp alakul a szexualitása, de itt egy 30+-os férfiról van szó...

2017. jan. 24. 15:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem körülmetéltek vagy is a péniszemet :) Előtte bírtam egész jól, metélés óta viszont hamar elmegyek. Igaz a pénisz esztétikusabb és higiénikusabb, de én hamar elmegyek a műtét óta. Annak ellenére, hogy azt olvastam mindenhol, hogy jobban fogom bírni metélés után nekem nem ez a tapasztalatom. 4 éve volt már a műtét.
2017. jan. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mitől esztétikusabb? Nem vagyok körülmetélve, de szép farkam van. Nem értem mit javíthatna ezen a műtét, hiszen ha teljesen hátrahúzom a bőrt, gyakorlatilag ugyanott vagyunk kinézetben.
2017. jan. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha a seb meggyógyul ugyanolyan lesz vagy még jobb :)


Neken gyermekként csinàltàk meg és csodàlatosan sikerült!

2017. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy eleinte nehéz lesz, de képes az ember újat tanulni. Ha szeretitek egymást, akkor megéri, főleg, ha egészségügyi problémája van. (Amúgy a fitymaszűkületnek elég komoly következményei is lehetnek, azok aztán elrontják a szexet.)


Az hogy azzal a pasival rossz volt a szex, nem ezen múlt. A barátom is körül van metélve, és csodálatos vele. Bár neki inkább probléma, hogy ne menjen el túl korán, de szerencsére sok menetet bír

2017. jan. 25. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
találni kell egy megoldást, azért ne csináld meg a műtétet, amit a doktor javasol, mert utána új módszerrel kell kielégíteni, nem ok arra, hogy ne csinálja
2017. jan. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem fitymaszűkület miatt javasolták a műtétet, hanem mert az utóbbi időben visszatérő fertőzései voltak és a doki szerint a körülmetéléssel könnyebben el lehetne kerülni. De ez igazából csak feltételezés. A doki csak javasolta, de ő sem tartja feltétlenül szükségesnek. A párom dönt...
2017. jan. 25. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!