Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szabaduljak meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabaduljak meg a gátlásaimtól könnyen?

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom vele vesztettem el a szűzességemet, ritkán találkoztunk az után mindegy miért. Mindig is szégyenlős voltam, nem is vagyok az a nagyon szép làny (igyekszem vàltoztatni rajta), plusz a partnerem is mindig leszólta a testem, kérdezősködött hogy mi miért úgy néz ki rajtam ahogy, stb. Ettől még gátlásosabb lettem, már alig merek szex elött levetközni vagy strandra sem járok már annyira szégyenlem a testemet. Ez viszont nagyon gyerekes szerintem és komoly hátrány lesz a következő párkapcsolataimban.. minél hamarabb szeretnèk megszabadulni a gáltástól, de úgy érzem csak akkor fogok tudni ha a szememben már tökéletessé teszem a testem (edzés, stb)

Addig is hogyan oldjam a gátlásaimat?

Pèldául csókolózni sem "merek" mert leszólta azt is és azóta megutáltam. Viszont nem szeretnèm nevetségessé tenni magam a következő párkapcsolatomban.

Tudnátok erre valami jó megoldást hogyan küzdjem le a fèlelmeim, hogyan legyen önbizalmam addig is ameddig el nem érem az álomalakot, hogyon küzdjem le a gátlásokat?

Köszönöm szépen a kedves válaszokat! :)

18L



2017. jan. 24. 16:58
 1/5 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:

Olvasd el: The Six Pillars of Self-Esteem - Nathaniel Branden


https://www.youtube.com/watch?v=dhuabY4DmEo

2017. jan. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cseréld le azt a bunkót. Normális ember nem szólja le a párját, hanem pont ellenkezőleg: segíti a gátlásai levetkőzésében. Ha lesz egy normális pasid, aki szeret téged és ezt érezteti is veled, akkor nyugodj meg, rögtön nem leszel gátlásos ;-)
2017. jan. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy az elsővel szerzett tapasztalatod negatív volt így ez rányomta bélyegét az önértékelésedre. Hagyd hogy a következő fiú észrevegye benned a pozitív dolgokat, ami tetszik neki benned, hidd el, jobban fogod érezni magad tőle. Persze emellett kezdj el sportolni, törődni magaddal, azzal csak jobb lesz.
2017. jan. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az edzést mindenképp folytasd, nekem attól jött meg az önbizalmam, nem baj, ha először nem látszik az eredmény, nekem is csak hónapok után látszott. Ajánlom pl a csoportos alakformáló órákat, ott segítenek is az edzők, hogyan csináld, hogy hatékony légy. Próbálj bulizni, kimozdulni és beszélni pasikkal. Az sem baj, ha 1-2-vel kavarsz is, mondjuk csókolózol. (nem azt mondom, hogy mindenkivel, meg hogy kurvulj el!!) De kicsit jót tesz az önbizalmadnak és gyakorolsz is. Egyébként meg az exed egy tapló, sajnos vannak ilyenek. Egyébként én úgy próbálom feloldani a gátlásaimat, hogy elébe megyek, tehát nem szeretek prezentálni, előadni, de mégis felvettem egy ilyen órát az egyetemen. :D Remélem, sikerrel jársz! :)
2017. jan. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cseréld le a mostani pasidat! Válassz egy idősebb, tapasztalt pasit tanító bácsinak! Aki nem leszólni fog, hanem megtanít dolgokat! Csókolózni és minden mást amit még esetleg nem tudsz!
2017. jan. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!