Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti egy egyéjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ufvjfvkfv kérdése:

Lányok ti egy egyéjszakás kaland után elszoktátok mondani a fiunak hogy milyen volt az ágyba?

Figyelt kérdés
Ès pl ha magasztaljátok honnan lehet tudni hogy igaz-e vagy nem ?

2017. jan. 24. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ecsém: ha a csaj nem kér repetát, és egy éjszaka után nem lesz folytatás, az elég egyértelmű.

Ha utána nagyon ajnároz, az csak azt jelenti, hogy rosszul hazudik és túltolta.

2017. jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzed közben, hogy milyen volt a csajnak, akkor biztos lehetsz benne, hogy nem alkottál maradandót :)
2017. jan. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
...megforgatják a szájukban, köpnek egyet, vesznek egy darabka sajtot a szájukba és miközben beszélnek a gyümölcsös lecsengésről, nyúlnak a cabernet savignon (új minta) után... :D
2017. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még kapcsolatban sem mondják meg őszintén.
2017. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyéjszakás kalandnál ezt nem kell megbeszélni. Ha jól sikerült lehet még egy egyéjszaka...ha nem, akkor viszontlátás.
2017. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez mióta "randi" kategória??!
2017. jan. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egy ejszakas kalandnal jo ha a nevet tudod az emberenek, nem hogy a szexrol tarsalogtok. ...
2017. jan. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem általában csak azt szokták mondani, hogy nem is gondolták, ilyen jó is lehet. Mindig csodálkozom, nem értem, hogy mit maszatolhatott a többi pasi.

40F

2017. jan. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy éjszaka után nem. Bár az nekem még sosem volt jó, pont azért volt csak egy éjszaka.

Ha pedig jó volt akkor jöhet a folytatás, és ha mindketten benne vannak akkor szerintem mindkét fél jól érezte magát.

2017. jan. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!