Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők nektek az első fájt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők nektek az első fájt?

Figyelt kérdés

Van olyan lány/nő akinek nagyon fájt az első szex?

Mikorra múlt el? a 2. szex már nem fájt annyira?



2017. jan. 24. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem fájt, de utána pár napig kellemetlen volt ülni.

Második alkalomnál már nem volt ilyen.

2017. jan. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen, nekem eléggé fájt az első, aztán még utána pár alkalommal is ugyanugy, később kicsit jobb lett.
2017. jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első csak az első behatolaskpr amig kitágult a hüvely falam. Utána már egyáltalán. Második alkalommal még kicsit stresszes voltam, igy amiatt fajt, de azutan mar semmi ilyen baj nem volt. :)
2017. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fájt az első és még utána 1-2 alkalommal de aztán normális lett minden
2017. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten fajt, de annyira akartam, hogy nagy nehezen elturtem. Utana meg jo par alkalommal fajt.

18/l

2017. jan. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az első fájt, sajnos egyáltalán nem tudtam az élvezetre komcentrálni. A második harmadik alkalom inkább kellemetlen volt mint fájdalmas, de aztán belejöttem, viszont élvezni csak olyan 8-10 alkalom után "tanultam meg"
2017. jan. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem honapokig fajt az elso utan, ugy vereztem, mintha disznot vagtak volna...es nem is igazan elveztem az elsoket.

de most mar nagyom jo :))))

2017. jan. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem fájt az első (se). Ami furcsa, mert 17 évesen feküdtünk le először, és én addig magamtól soha nem masztiztam. Szóval az ujja járt bennem párszor szex előtt. Ennyi volt. Hozzátartozik az igazsághoz, hogy előtte 7 évig lovagoltam, és elméletileg a szűzhártya attól is elszakadhat. Namost hogy nekem mikor szakadt át, lövésem sincs. Nincs semmilyen emlékem, hogy fájt volna lent valami, vagy éreztem volna, hogy kellemetlen. Az első után aznap még 3 újabb menetet nyomjunk le, azok se fájtak.

20N

2017. jan. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fájdalomnak nem mondanám, egy minimális feszülést éreztem az első alkalomkor, ami inkább csak furcsa volt. Az első alkalom szerintem amúgy sem az élvezetről szól, csak elkezdtük megtapasztalni milyen is a dolog, megpróbálni ellazulni, odafigyelni a másikra meg magunkra is, stb...
2017. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem fájt, mert felizgatott és sokáig ujjazott és nyalt előtte. Utána pár órával csak olyan furcsának éreztem a járást, de nem fájt akkor se meg kellemetlen se volt csak fura:D A második se fájt
2017. jan. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!