Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem zavar titeket, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem zavar titeket, hogy a párotok előttetek mással vagy másokkal is lefeküdt már?

Figyelt kérdés
Tudjátok, hogy kb. hány pasija lehetett és egyáltalán gumit használtak-e?
2017. jan. 24. 22:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavar, nekem is volt előtte más. én tudom hogy kivel volt együtt előttem, és azt is hogy használtam gumit.
2017. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

Elkopott a puncija az rettenet.

Pontosan miert erdekeljen es miert zavarjon ? Az zavarna ha egy szuz novel kellene bohockodnom.

2017. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Mi vagyok én, konzervnyitó, hogy csak szüzekkel feküdjek le?!


Kit izgat a múlt, az érdekel, mit tudok belőle kihozni és ő belőlem! ;)

2017. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar. Nagyjából tudom hány pasija volt és kik, pontosan meg nem érdekel. Szeretem úgy ahogy van és elfogadjuk egymást. Nem a múltba nézünk, hanem a jövőbe.
2017. jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Igazából nem is érdekel, a fontos úgyis az ami éppen van.
2017. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 RRR ***** válasza:
100%

nem

előre nézek,nem hátra

2017. jan. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Neked mit számít az?

Ha csak szűz lánnyal akarsz kamatyolni, akkor sose lesz részed igazi szexben, megtanítani meg nem tudsz egy szüzet jól dugni.


Jobb neked ha csak otthon vered.

2017. jan. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Inkább izgat.
2017. jan. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Régebbi kapcsolatomnál zavart. Mondjuk ő nem feküdt le vele csak kinyalta, de így is. Ugyanis sok hónapon át folyton róla beszélt, reggel délben és este, és minden részletet meg akart osztani, mindig a legjobbkor. Mindezt úgy, hogy eljátszotta hogy mennyire gyökér a volt barátja, mennyire fúj és ronda, meg ízléstelen, meg homár, a fitymaszűkülettel és testhibákkal, a farka is fúj, és ezzel együtt amikor épp kényeztettem, neki akkor is az ún. büdösgyökér volt barátjáról jutott eszébe beszélni. Van az úgy, hogy az ember annyira méltatlan önképpel rendelkezik hogy egy ilyen debil mellett is képes kitartani, ez van. De már elmúlt :)
2017. jan. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Igen, az elején a kapcsolatban zavart, főleg azért, mert neki több "tapasztalata volt" és volt olyan is ami már merészebb, emiatt féltékeny voltam. Aztán telt az idő, nekünk is lett tapasztalatunk és lemostuk az előző élményeket. De addig zavart.
2017. jan. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!