Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha csak heti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha csak heti 3x akar szexelni a barátnőm?

Figyelt kérdés

Kb.


Ez mennyire számít kevésnek? Én napi ennyiszer tudnék, de megelégednék 2 napont 1el.

Meg nem is "vállal" túl sok mindent. Nyalás van (amit amúgy imádok), meg aktus. De pl. szopás jó ha havi 1x-2x.

Pedig én kipróbálnék még pár dolgot.


Amúgy nagyon szeretem szóval emiatt soha nem szakítanék, ilyeneket ne is írjatok!



2017. jan. 24. 23:48
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Bocsi, elírtam heti 2x.
2017. jan. 24. 23:49
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Add nekem
2017. jan. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Dobd ki nyugodtan, jó lesz nekem.


Komolyra fordítva a szót: beszélni próbáltál vele?

2017. jan. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Pedig fogsz... mármint szakítani.

Hosszú távon ezt nem lehet elviselni. Neked fontosabb a szex, neki nem. Elmész más csajok után kutatni, esetleg k'rvázni.


Most kell ezt megbeszélnetek, és ha kell szakítani is kell azonnal.

2017. jan. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Beszélni úgy komolyan nem. Célozgattam. De nem változtatna semmin, hiszen amikor kezdeményezek a legtöbbször nincs kedve, kedve akkor sem lenne ha beszélnék vele.
2017. jan. 24. 23:55
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
Én nem is ajánlom hogy dobd ki!! Nálunk is voltak ilyenek hogy nem szoptam le a párom 1 éven keresztül, ő mégse dobott ki. Inkább normálisan megbeszéltük.. Elmondtam hogy én miért nem szeretném és szépen átbeszéltük. Azóta minden zökkenő mentes és nem bánja hogy 1 évet kellett úgymond rám várnia:) Szóval szerintem beszéljétek meg!!
2017. jan. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Arra még nem gondoltál, hogy nem vonzódik hozzád a párod? Csak úgy tapasztalat beszél belőlem, mert az én barátnőm is hasonlóképp volt az exeivel. Velem meg egész más...


Egyfajta kényszer játszik benne, ezért van csak heti 3x.

2017. jan. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

De gondtam, egyébként az tény hogy Ő egy nagyon jó csaj, kb. mindenkinem bejön. Én átlagos vagyok.

De állitólag nagyon jó pasinak tart, meg elég érzelmes típus. Nem annyira a külső számít nála.


Amúgy ha olyan típus lennék akinek csak a szex kell, akkor sem szakítanék hiszen ilyen szép lányt nem igen találnék még1et... Valamint ki tudja hogy találnék még olyat aki többet szeretne szexelni?


De mint már írtam szeretem és szeretném azt hinni, hogyha egyálltalán nem akarna szexelni akkor is vele maradnék.


De azért néha elég szar. Mert vagy ezért szenvedek, vagy mert rosszúl döntök.

2017. jan. 25. 00:06
 9/21 anonim ***** válasza:
szakítasz vagy elfogadod, túllépsz ezen
2017. jan. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

# 6/9 LOOOL

Erről inkább a pasinak kéne nyilatkoznia, és annak is akkor, ha már túl van egy ilyen kapcsolaton és nem kell elfogultnak lennie :D


(szerintem minden emberlénynek fontos a kölcsönösség és szimmetria)

2017. jan. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!