Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan küldjem el a fenébe?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küldjem el a fenébe?

Figyelt kérdés
Van egy srác,pár hete ismerem,szex kapcsolatnak indult a dolog,de rájöttem,hogy még arra sem érdemes.Rettenetesen nagyképű,és önző is.Egy kedves szava sincs,egy érzéketlen bunkó,és azt hiszi magáról mindenki oda van érte,és ebbe én is bele tartozok.Folyamatosan visszajelzéseket vár,hogy mi a véleményem róla,meg,hogy mit akarok tőle,erre megmondtam neki h csak szexelni,és ő erre benyögte,hogy azért kérdezte,mert nem akarta,hogy én félre értsem. Ugyan már...Lényeg az,hogy én már dugni sem akarok vele,inkább keresek vki mást erre a célra.Megtehetném,hogy letiltom,de a munkahelyemre is be jarkal.Reggeltol estig irogat,stb.Mondjuk ez megszűnne azzal,ha letiltanam,de valamit szeretnék neki irni,hogy akadjon le,és ne azt higyje,én azért sértődtem be rá,mert ő nem akar velem "járni" mert kb sztem most ebbe a hitbe van,mert meg ugy adta elo. 22/l
2017. jan. 24. 23:57
 1/9 RRR ***** válasza:
86%

írd azt,hogy kreténekre nem vagy kíváncsi és tiltsd le,nézz át rajta


az a baj,hogy reagálsz a baromságaira..

2017. jan. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Írd le ugyan ezt neki is. Persze nem így szószerint. :D

Mond el neki nyugodtan a véleményed róla.


Másik dolog: Jelentkeznék a helyére.

2017. jan. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Szólj nekem, úgy helyreteszem, hogy sírva fog elfutni. :D
2017. jan. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Itt most egy hosszú indoklást olvashatunk arról, hogy mi is megértsük, mennyire nem érdekel téged a srác :D Hát tényleg legyél közömbös vele, ne válaszolj neki. Az elég kiábrándító, ha csak a "Látta" szöveg jelenik meg kis késéssel folyton.
2017. jan. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már legalább egyszer lefekudtetek, mond azt, hogy terhes vagy... :D többet sem látnád. ..
2017. jan. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Taposd az önérzetét. Dr te is irtad, nem nagy szám az ágyban, önző, stb. Ezt így leírod neki, azt kalap, kabát.
2017. jan. 25. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Kamu kérdés! A nőknek pont az ilyen pasiktól durran el a Niagara a bugyikában. Szóval ne vetíts itt...
2017. jan. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell elküldeni, közöld vele indoklás nélkül, hogy vége...tiltsd le, ne válaszolj, ne keress semmilyen kontaktust..ennyi...legfeljebb még egy ideig erőlködik, aztán más muff után néz.
2017. jan. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen "sokra" tartod, mindd meg egyszeruen, hogy vege. Ugy latom, manapsag nem divat ugy lezarni egy barmilyen kapcsolatot, hogy tisztan, nyilvanvaloan, mindenki altal elfogadottan vege legyen, hanem inkabb a jatszmazas a meno. Hat a jatszmazasban nem tudok segiteni. De hidd el, az a fiu os megerdemli, hogy olyan lannyal legyen, aki nem veszi ennyire semmibe. Meg ha csak szexkapcsolat, akkor is.
2017. jan. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!