Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Te hogyan éled meg ha kielégít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogyan éled meg ha kielégítetlen vagy, feszültnek vagy idegesnek érzed magad? Mit teszel ellene, önkielégítés vagy marad a vágyakozás?

Figyelt kérdés
2017. jan. 25. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Önkielégítés. 12 éve csinálom, napi szinten egyszer-kétszer, mégis feszült vagyok
2017. jan. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Önkielégítés. Ha van párom, akkor meg egy jó szex, sok mindent megold.


Vagy, ha ideges vagyok lefoglalom magam valamivel, vagy sportolok.

2017. jan. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Frusztrált, ideges, feszült.. Könnyítek magamon 23 L
2017. jan. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem
2017. jan. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Feszult vagyok olyankor! Ha tudok masztizok, ha nem akkor kivagyok megjobban! De a maszti se nagyon segit..

L19

2017. jan. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ingerlékeny főleg, egy idő után már átesem arra, hogy nem kívánom az elsülést, hanem muszájból csinálom és nem is nagyon élvezem amikor történik. Inkább csak jó "átesni" rajta, hogy kicsit kitisztuljon a fejem.
2017. jan. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!