Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetne intenzívebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne intenzívebb érzést elérni?

Figyelt kérdés

Szex közben egyszerűen kevés inger éri a péniszemet. A barátnőm minden alkalommal hihetetlenül nedves és tág. Könnyen be tudok hatolni, de alig érzek valamit az alkalmazott póztól függetlenül.


Az én intim méretem 17 cm, így nem értem, hogy érezhetem tágnak.


Hogyan lehet intenzívebb érzést elérnem? - Merevséggel nincs gond.


2017. febr. 14. 22:55
 1/5 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
17 hosszú én se értem, hogy érezheted a szélességét tágnak.:DD
2017. febr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Például a barátnődet megtaníthatod arra, hogy meg tudja feszíteni a hüvelyizmait szex közben. Vannak erre gyakorlatok, amiket egyébként neked is érdemes kipróbálni, mert jót tesznek. Személy szerint ezzel kísérleteznék. Persze más megoldások is léteznek. Lehet kapni például olyan krémeket, amik a hüvely szűkülését okozzák, valamint vannak erre a célra készített eszközök, mint például ez:

[link]

Anál ballon a neve. A popsiba kell felhelyezni, és a felpumpálod, a hüvelyt összébb szorítja.


23/F

2017. febr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez hasznos tanács.


Köszönöm.

2017. febr. 14. 23:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kettes válaszoló, az intim-torna valóban nagyon jó, nagyon hasznos, mindenkinek ajánlom, de arra nem alkalmas, amit te írsz, mármint hogy szex közben feszítse meg, és folyamatosan feszesen tartsa a hüvelyizmait. Egyrészt azért, mert maximum 6 másodpercig szabad feszíteni, utána lazítani kell, másrészt meg ez koncentrációt, odafigyelést igényel, ami az ellazult, felszabadult szexet lehetetlenné teszi.

Maximum aktus ELŐTT lehet csinálni egy pár gyakorlatot, ami feszesebbé teszi a hüvely falát, közben is rá lehet szorítani egyszer-egyszer, de folyamatosan nem túl élvezetes, és nem is egészséges.


Kérdező, neked meg azokat a pózokat javaslom, akol a lány combjai össze vannak zárva, pl. kiskifli-nagykifli, kutya zárt lábakkal, stb.

2017. febr. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, megfogadom. :)
2017. febr. 15. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!