Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Saját célra készített kép az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saját célra készített kép az legális?

Figyelt kérdés
Unokahugom barátnőjével kavarok egy ideje,párszor már megb*sztam,múltkor szex közbe csináltunk egy közös képet,félig volt rajtunk takaró így nem 18 karikás kép csak még nem nagykorú a csajszi,ha nem teszem fel semmi közösségi oldalra csak saját célra van az legális nem?
2017. márc. 26. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Már megy is érted a rendőrség, IP alapján megtaláltak.
2017. márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem illegális, viszont ha posztolod, vagy megosztod, az már nem az, mert nem egyezett bele
2017. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mekkora poén...ja bocs nem:)
2017. márc. 26. 20:37
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
Legális, de pofátlanság tőled, hogy az unokahúgod barátnőjét d*god, ahelyett hogy max. 5 évvel fiatalabb barátnőt találj magadnak. Gondolom, te voltál az elsője, te fosztottad meg a szüzességétől, és pár hónap múlva elküldöd a búsba. Azért, hogy kiskorúval közösülsz, nyugodtan börtönbe zárhatnának. 15 éven alulinak nem is lenne szabad, legalábbis a törvény tiltja. Remélem csak unatkozás céljából tetted fel ezt a kérdést és trollkodsz.
2017. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

3as, rosszul tudod, 14 év a határ

de amúgy az igaz, hogy nem szép kiskorúval hancúrozni

2017. márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szlovákiában tutira 15 a korhatár, de Magyarországról van szó. A kérdezőtől még az egy óriási bunkóság, hogy azt írja, párszor már megb*szta. Hogy lehet egy ilyen trágár emberrel az a kislány? #4-es voltam.
2017. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez a kérdező is keveri a kettőt... Kérdező, az unokahúgod, a testvéred lánya, az unokatestvéred, pedig az egyik szülőd testvérének a gyereke!
2017. márc. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
Az, hogy mi a vágyad, meg mi a realitás, teljesen más dolog Öcsi.
2017. márc. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az eredeti kilencest töröltétek. Ennek a kérdésnek semmi értelme, húzzátok le innen, könyörgöm. A kérdező nem lehet józan.
2017. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#3 Most nagyon leoltottál, de attól még segghülye vagy.
2017. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!