Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexben amikor a férfi van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexben amikor a férfi van alul, olyankor is kell mozognia?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor a csajjal egy irányba kell mozgatnia a csípőjét, vagy ellentétesen?

2017. ápr. 25. 06:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ez sztem nem "papír" téma, ezt az élet produkálja, ha vkinek van érzése hozz, mióta ember az ember ez sztem egyértelmű..

Az hogy mozog az egy jó dolog, legalább nem egy "fadarab" van alul.

2017. ápr. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mozoghat,de èn nem szeretem ha ficánkol alattam amíg el nem megyek. A kezével markolászhatja a fenekemet,de nem szeretem ha akkor mozgatja a csípőjét. De ez csak az én vélemènyem,mnem mindenki egyforma.
2017. ápr. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

szerintem minimálisan kéne :D

nekem exem nem csinált semmit, szóval akkor is én mozogtam teljesen :D de szerintem minimálisan kéne csak :P


24F

2017. ápr. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
én nem tudom megállni hogy ne mozogjak. sokkal intenzívebb érzés ha én is csinálom.
2017. ápr. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

"egy irányba vagy ellentétesen"?

Te még soha nem szexeltél?

Hidd el, úgy fogsz mozogni amit szeretsz, ahogy neked jó.

2017. ápr. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ha a pasi van alul és én vagyok felül akkor a pasi ne mozogjon majd én mozgok, tudom én mi a jó számomra! L
2017. ápr. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez azért nem olyan, mint a suli, hogy megmondja a tanárnéni/bácsi, hogy mit kell csinálni. Úgy kell, ahogy neked jó. Ha nem mozog elég ügyesen a lány, akkor érdemes neki besegíteni, de ez csak rövid ideig kényelmes szerintem, ha nem jó így, pózt kell váltani.
2017. ápr. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A csaj lovagol téged, akkor ő mozog. De olykor jó megállítani őt, alámarkolsz a popsijának és megdugod keményen...
2017. ápr. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
Igen, kell, és csakis ellentétesen, mert különben megbírságolja a közterület-felügyelet.
2017. ápr. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha akar igen. Ha meg a lány nem mozog csak ül akkor igen
2017. ápr. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!