Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Szeretitek ha a barátnőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek ha a barátnőtök lenyeli a spermát?

Figyelt kérdés
És ha nem nyeli le akkor mit gondoltok? Rosszu lesik?
2017. máj. 17. 13:25
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Rosszul esik?*
2017. máj. 17. 13:25
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

igen, de ha nem akarja nem kényszerítem rá

egyik exem lenyelte, utána levő 1x akarta a szájába, utána nem annyira (mondjuk 8 hónap alatt 3x próbálta szájjal, szóval nem is sokat kapott volna :D)

de izgató, ha lenyeli :P


24F

2017. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Számomra semleges.. Ha szeretné akkor hajrá, de egyáltalán nem várom el vagy ilyesmi. Nem gondolnék semmi rosszat róla és nem esne rosszul.
2017. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Hat szerintem az mindegy hogy lenyeli e vagy kikopi :) az a lenyeg hogy ne keljen kivenni amikor elmegyek :)

F22

2017. máj. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek: nekem teljesen mindegy, hogy lenyeli- e, vagy sem. Ha megadja nekem ( néha) ezt a fantasztikus orális élvezetet, akkor azt csak becsülni és megköszönni tudom. A jelenlegi páromnis pl. jól csinálja, de nem nyeli le, sebaj.
2017. máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
88%
En meg lanykent mindig kerem is a szamba, mert izgat. Le is nyelem.
2017. máj. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
45%
Igen, szeretem. És kifejezetten rosszul esik, ha az az első dolga, hogy feláll, kimegy a mosdóhoz és egy ordenáré nagyon csulázik a csapba ahelyett, hogy lenyelné. Önmagában nem esne rosszul, hogyha nem nyeli le, de épp kezdem látni a többi jelét is, hogy már nem szeret/kíván, úgyhogy összeadódik a sok kis dolog, egy nagy fájó sebbé.
2017. máj. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%
En ertekelem ha lenyeli. Mivel ha en nyalom akkor folyamatosan nyelem puncinedvet. Szerintem az jobb erzes ha lenyeli. Kielegitobb, bar nem kenyszeritenem.
2017. máj. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Én lány vagyok. De én azt vettem észre hogy a pasik nem kényszerítik rá a barátnőjüket, de nem is esik jól neki ha kiköpjük(már aki). Nem is szép látvány és szerintem úgy az egésznek a hangulatábol is elvesz ha a lány kimegy kiköpni vagy beleköpi egy zsepibe. Lányoktól a köpködés nem túl szép dolog szerintem. Ahogy írta itt az egyik kedves válaszoló is, ők is nyelik nyalás közben a mi punci nedvünket, ha finom, az illetőnek ha nem. Szerintem megérdemlik a pasik hogy lenyeljük, de sokmindenkinek más a válasza, nyugodtan le lehet pontozni, én így gondolom.👆🏻 21L
2017. máj. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
36%
9, sok ilyen lányt még! :D
2017. máj. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!