Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az első csókot a fiúnak vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első csókot a fiúnak vagy a lánynak illik kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Az ugye elég gyakori,hogy egy lány lesmárol egy fiút.De ha egy fiú lesmárolna egy lányt..nem tudom,az kicsit durva

2017. máj. 20. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiúnak, persze a lánynak adnia kell a jeleket,hogy szabad a pálya.18/F
2017. máj. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom te hol lax, de a fiú hajol a lány felé általában.
2017. máj. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Tökmindegy.
2017. máj. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális randit veszünk alapul, ott a férfi kezdeményez, ha a lány küldi a jeleket. De egy szórakozóhelyen, nem egyszer kaptak le engem. 27/f
2017. máj. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pedig tökmindegy. Én nő vagyok én akartam. Olyan csodálatos volt, hogy sosem feledem.
2017. máj. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én inkább megvárom, hogy a pasi közelítsen :-P
2017. máj. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"kicsit durva" Ezt mégis milyen terjedelmű élettapasztalat alapján jelentetted ki?

Itt nincs illik. Az egyik jelzi az első lépéssel hogy akarja. Ha a másik nem utasítja el (nem húzza el a fejét) vagy szintén kifejezi érdeklődését (közelít) akkor lehet folytatni és csókolni. Nincs rá szabály, se szokás, többek közt ettől is olyan izgalmas és túlmisztifikált.

2017. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát,ha egy fiú mászna rá egy lányra,akkor a csaj biztos felpofozná,rosszabb esetben feljelentene molesztálásért.De egy csaj bármikor következmények nélkül rámászhat egy szingli fiúra
2017. máj. 22. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!