Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vesztette már el valaki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vesztette már el valaki a szüzességét a Tinder segítségével?

Figyelt kérdés

Haverjaim azt mondták menjek fel rá és ott 110% hogy összejön. Ez tényleg igaz? Történt valakivel ilyen?


19/F



2017. máj. 20. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:

igaz én nem a szüzességemet veszítettem el, de nekem első alkalomra összejöttt a szex vele.


Elkezdtem beszélgetni egy lánnyal, majd kérdeztem hogy lenne e kedve találkozni és ha esetleg szimpatikus lennék neki akkor szexelne e velem. meglepetésemre igent mondott..találkoztunk és dugtunk is.


Innen gykról is összejött egy csaj. megkérdeztem hogy bpn valaki szilveszterezne e velem. rám írt egy csaj nagyon jóban lettünk. Igaz a szilveszterből semmi se lett, cserébe találkoztunk, késöbbiekben párszor dugtunk.


randik.hu oldalról is lehet cserkészni. akár milfeket is. Kipróbáltam nem rég poénból és összejött volna de már rég van barátnőm így nem vágtam bele. szimplán kíváncsi voltam hogy menne e még:D

2017. máj. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát kár hogy nem pesti vagyok hanem debreceni :P
2017. máj. 20. 16:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Szexrandi-appnak indult de nekem a legtöbb ismerősöm mar letorolte magat.


A maradék aki fent van lany, az leginkabb egonövelesre használja vagy arra h népszerűsítse az insta profilját. Magyarul követőket zsakolnak instara a tinderen


Persze fel lehet szedni csajt szexre ott is mint mindenhol de messze nem csodaszer a tinder. Es kifelé megy a divatból

2017. máj. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

alex c. nek igaza van amúgy sajna.

Ezért is írtam még le +ban a randik.hu-t egyetlen ingyenes randi oldal és elég jól lehet ismerkedni.

2017. máj. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hááát nekem ott még senki nem jött össze :/ de viszont egy hasonló alkalmazáson már nem is egy
2017. máj. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Melyiken?
2017. máj. 20. 20:13
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem sikerült tinderes csajjal elveszíteni. párszor találkozgattunk aztán abbamaradt a dolog a kérésemre (barátnőt szeretnék nem szexkapcsolatot)


20/f szintén debreceni

2017. máj. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!