Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szerintetek nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek nagyon fura játék lenne, ha online amőbáznánk és aki veszít az levesz magáról egy ruhadarabot, és mindezt telón is mutatná?

Figyelt kérdés
2017. júl. 6. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ez de aranyos :)...
2017. júl. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ramone ***** válasza:
100%
Ha a nő tud torpedozni akkor azzal én is játszanèk ilyet :) ez tényleg jópofa
2017. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez honfoglalóval is lehetne. Ha elveszítesz egy területet akkor le kell venned valamit és a többiek online nézhetik. :)
2017. júl. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En nagyon szeretem, 21/L
2017. júl. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár pasi vagyok, de válaszolok.:) Szerintem az alapötlet nem rossz, sőt egyszer már ki is próbáltuk egy csajjal, csak épp nem online, hanem élőben. A probléma (ha lehet ilyet mondani) az volt, hogy amikor a lány már csak bugyiban és melltartóban volt, nem igazán tudtam a játékra figyelni, így végül ő győzött.:) Baromira izgalmas volt, de online nem szívesen mennék bele, legalábbis olyannal, akit nem ismerek.
2018. júl. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Online szerintem is veszélyes az ilyen, mert ha nem ismered az ellenfeled, akkor vissza is élhet a felvétellel. Egy csajjal játszottunk hasonlót pár éve, de ott voltak szabályok, hogy ez ne történhessen meg. Mi nem videón mutattuk magunkat, csak képen, amin az arcunk soha nem látszott. Azzal tudtuk igazolni a valódiságunkat, hogy egy lapot kellett a kezünkbe tartani, amire egy a másik által kitalált szöveg volt írva. Így biztos volt, hogy nem netről leszedett képet küld. Minden menet után a vesztes küldött egy új képet. Nagyon izgató volt így a játék és mivel egymás valódi kilétét nem ismertük és nem is voltunk beazonosíthatóak, így a képekkel visszaélni sem lehetett.
2018. júl. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezek tökéletes szabályok az online játékhoz, jól kitaláltad. Valami hasonlót találtam én is ki.:)
2018. júl. 2. 14:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Elárulod, hogy mit? Hátha egyszer jól jön.:)
2018. júl. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!