Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőiesebbé válnak a lányok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőiesebbé válnak a lányok, ha rendszeres nemi életet élnek? Nagyobb mellek, szebb popsi, simább bőr stb.

Figyelt kérdés

2017. júl. 24. 08:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
ha rendszeresen minőségi nemi életet élnek akk igen, nagyon ki tudnak simulni :D
2017. júl. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Nagyobb nem lett a mellem (szerencsére, elégedett vagyok az apróbb melleimmel) , a popsim viszont kerekebb, bizonyos gyakori pózoktól...


De nem ez a szembetűnő...hanem a kiegyensúlyozottságom és a kitörő jókedvem, hogy tele vagyok energiával.

2017. júl. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Nem gondolnám. Nekem van barátnőm ki vékony, kis popsi, kis cici. pedig őt aztán pakolják rendesen! :D
2017. júl. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Igen a rendszeres szex szebbé teszi a lányokat,nem is testi adottságok változnak hanem sugárzik belőlük a jókedv és a magabiztosság.19/F
2017. júl. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem lesz nagyobb senki cicije a szextől.

De a mozgástól kerekebb feszesebb lesz a fenék.

Az anyagcsere beindul így a bör regenálódása is gyorsabb így selymesebb lesz a bőr.

23 N

2017. júl. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, de az biztos, hogy ők maguk szebbnek látják magukat, hiszen "kellenek".
2017. júl. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Az biztos hogy megnő az önbizalmuk, és ezt nem csak a pasik felé de a többi nő irányába is kimutatják.
2017. júl. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%

a rendszeres szex segít megformálni a benned lévő szexistennőt, jobban fogod tudni mi indítja be a pasikat, jobban fogsz tudni kacérkodni és csábítani és mi ezt sokszor nőiesnek is nevezzük.


Azokon akiknek se kapcsolatuk, se semmi tapasztalat, azokon látszik, hogy nem tudják mit csináljanak egy pasi jelenlétében.

2017. júl. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
ez hülyeség, 18-19 évesen még csak egy szexpartnerem volt, vele is csak pár alkalommal szexeltem, de mindig is sima bőröm volt, nagy melleim, stb :D k vára nem ettől függ, inkább genetika nálam :D
2017. júl. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

Nincs nagyobb összefüggés a szex és a jó kinézet között mint amennyi a helyes táplálkozás megfelelő mozgás és elegendő alvás és a jó kinézet között. Illetve inkább még annyi sincs!

34F

2017. júl. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!