Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért várjátok el az intim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várjátok el az intim szőrtelenítés a férfiaktól?

Figyelt kérdés

Az a tapasztalatom, hogy van egy egészen jól meghatározható női generáció, azok, akik most vannak kb. 26 és 39 között, amelynél szinte kőbe vésett szentség, hogy a pasi is tükörsimára borotválkozzon. Kábé kikéremmagamnak hangnemben tudnak erről beszélni, ha szóba kerül a téma, hogy ők aztán nem hajlandók szőrt szedegetni a szájukból (ami nyilván csak egy panel, mindenki tudja, hogy fanszőrös orálnál ez havonta mennyire gyakori probléma). Megfigyelésem szerint ez az a generáció, amelyik magát is eszeveszetten csupaszítja, mintha ez volna az ápoltság alapja, ők az első számú kuncsafti köre a lézeres szalonoknak is. Oké, hogy ebbe a divathullámba nőttek bele, de mintha a fiatalabbak, a mai tinik és korai huszonévesek sokkal pozitívabban állnának a természetes farokszőrhöz.


Ti mit gondoltok?



2017. aug. 15. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Én 37 vagyok, de kb. azóta szőrtelenítem, amióta pelyhesedett :D Szóval én ezt abszolút inkább alapnak tartom, hogy elvárja egy nő, mint hogy furcsának... Én sem rajongok a szőrös pináért, de az igényesen csíkra fazonra bortváltért viszont megveszek jobban tetszik, mint a csupasz , de azt is alapnak tartom, ha csupasz egy nőé is.
2017. aug. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A szőrös puncusnak is megvan a maga varázsa, izgató simizni úgy egy lányt/nőt, én nem vagyok csupasz párti! Mi a jó abban ha olyan sima ott mint egy óvodás kislánynak? 23/F
2017. aug. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Semmi más oka nincs, mint az agyi korlátoltság, befolyásolhatóság, megfelelési kényszer.

A médiából jön, hogy milyennek kell lenned, mivel kerülheted el, hogy ciki legyél. Ez a divat kb évente változik. Értelmes embernek se ideje, se érdeklődése nincs ebben az irányban. Csak azok foglalkoznak ilyen marhaságokkal, akik kirakatbábunak készülnek a pesti éjszakába.

2017. aug. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem tudom mas hogy all hozza, de szerintem nem tul izgato egy csupasz farok. A legjobb, ha rovidre nyirtan szoros. 24
2017. aug. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Még kisfiú koromban leborotbáltam egyszer. Annyira undorító volt utána, mint egy hosszú meztelencsiga. Az meg a másuk, hogy nagyon kényelmetlen. Mondjuk nekem a borotva alapból egy kínzóeszköz lenne, ha használnám.
2017. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

27 vagyok és egyáltalán nem várom el, sőt! Örülök, ha nem teljesen csupasz (számomra a csupasz kiábrándító).


Az, hogy a zacskót borotválja-e vagy igazít-e az intim szőrzetén az csak és kizárólag az aktuális párom igényeim múlik.


Egy egészséges férfi test szőrös és számomra izgató.


(Na persze, nem Maci Laci bundájáról beszélek, hanem értelmes/ egészséges mennyiségről.)

2017. aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Én kérés nélkül is csupaszra borotválom a farkam körül meg a hónaljamnál. Egyszerűen higiénikusabb, kényelmesebb /nem csípi oda a zip-zár lent/, minden téren jobb. Valskinél biztos divat, nálam pragmatikusság.
2017. aug. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lassmich Ruhe ***** válasza:
0%

Én is szőrtelenítek, egyrészt sokkal jobban érzem így magam, másrészt meg abból kiindulva, hogy én sem szeretem köpködni a hölgy szőrét, úgy gondoltam hogy megtisztelem azzal, hogy neki se kelljen. Így a feleségem is jobban szereti.


Ez persze nem jelenti azt, hogy az egyik "normálisabb", mint a másik, csak annyit, hogy nekem így jön be. Egy odalent full-szőrös hölgy engem sajnos kifejezetten taszít.

2017. aug. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
27%

Nekem mindegy, számomra mindkettő izgató, volt már dolgom szőrös farokkal is, a pasim pedig borotvalja, en is szortelenitem a puncimat, igy kényelmesebb nekem

14L

2017. aug. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!