Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, számotokra gondot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra gondot okozna az ha a pasitoknak oda lent jobban tetszenétek úgy hogy nem volnátok csupaszak?

Figyelt kérdés

[link]


Miért lett akkora nagy divat ez hogy olyan sima ott mint egy ovis kislánynak? Ez csak amolyan tini dolognak számít? Kért már meg a barátod arra hogy megnövesszétek? 23/F



2017. aug. 15. 09:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tök mind1 neked itt mit válaszolnak a lányok?

A lényeg úgyis az h a barátnőd hogy látja ezt a kérdést.

2017. aug. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem túl igényes az ember szájával számolni a szőrszálakat ha valaki szeret ny.a.l.n.i,már pedig én imádok. Ha valaki borotválja az rendszeres törődést igényel,vagy igényességet sugároz.Míg akinek természetes lehet tavaly nyúlt hozzá utoljára.Én borotválom már több éve és nem a divat miatt. Aki eddig látta azt mondta,igényes,rendezett azt sugallja ide teheted a szádat. A dzsumbújba meg keresni kell a nemi szervet,rendezetlennek néz ki. Nekem konkrétan iszonyatosan bejön egy szép kis kopasz p.u.n.c.i. ,főleg ha még fiatalabb is.Be fexem a lábak közé és ki nem lehet szedni feszítővassal sem. Csak azt érzem hogy beletudok merülni a dologba és semmi nem számít megszűnik a külvilág és csak az örömszerzés érdekel.
2017. aug. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
A szőrössel egy a baj, nem lehet nyalni. Semmi más.
2017. aug. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mivan ha a csaj nem szereti ha nyalják? Meg nekik persze bekell venni a pasijét, de ha már egy csajnak szőrös már az katasztrófa mert bekerül a pasi pofikájába a szőr! Lehet így is nyalni de mint hogy valaki elsajátítsa a techinkáját, könnyebb ha a csaj leborotválja. Szegénykék, nem gondoljátok hogy azon a részen érzékeny a bőr? De sebaj ez már a lány baja nem tiétek, mert féltek ránézni egy igazi puncira!
2017. aug. 15. 10:24
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
A nők 90% ma már borotválja... a bőr meg hozzászokik. A farkadon érzékeny? Az 1-2 alkalomnál. Az 5-6-ik alkalomnál már fel sem tűnik...
2017. aug. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát mit meg nem adnék akkor azért a 10%-ért! :)
2017. aug. 15. 10:34
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Megőrülnék, ha egy ilyen őserdőt kéne a lábaim közt viseli. Undorító és nem is higénikus. Engem már a kis borosta is kiborít.
2017. aug. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A 7-es egy pláza cica
2017. aug. 15. 10:38
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én, a fazont szeretem.


A teljesen csupasz punci, szerintem kislányos és nem szeretem.


Ha a partnerem fantáziáját az izgatná, hogy hagyjam meg teljesen, nyilván kipróbálnám és megtenném a kedvéért, hisz a fantáziája és a vágyai kiélése számomra is fontos.


Bár, ha ezt nyáron kérné, akkor valószínű hanyagolnám a strandot, vagy legalább a bikinivonalat leszedném.

2017. aug. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A strandot megértem, és akkor ott is van a borotva amiben egészen szívesen besegítenék, de télen nyilván ez nem okozna gondot.
2017. aug. 15. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!