Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyakori hogy valaki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori hogy valaki nem szerelemből veszti el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Milyen különleges, extrém szituációkat tudtok esetleg az első alkalommal kapcsolatban? Csak ami tényleg megtörtént.
2017. aug. 15. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:

sokan mert el akarják, sokan, mert nem mis tudnak magukról (pia, szer).

S van, aki nem vár.

Érdemes olyat keresni, aki odafigyel Rád, és bevezet ebb a csodás világba :)

2017. aug. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyakori,pláne a mai fiataloknál..
2017. aug. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos sokan vannak így.
2017. aug. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem, nem volt jó...
2017. aug. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem akartam már várni. 24 évesen azt mondta nem érdekel kivel, de essek túl rajta. Már megbélyegeztek páran, senki nem akart velem komolyat. Aztán egy szexkapcsolatban veszítettem el. Nem volt jó, egy 31 éves férfival volt. Nem voltam belé szerelmes a sok szex utàn sem, viszont a férfi szerelmes lett belém. Fél év után párkapcsolatba akart velem lépni. Nemet mondtam. Bánom,hogy olyannal veszítettem el akit nem szerettem szerelemből. Szóval aki most 19-20 éves vagy a felett jár..nem késett el. Én tisztelem azokat akik várnak, persze nem a sült galambra,hogy majd az ölükbe essen a herceg(nő) csak nem feküdnek össze akárkivel és szükségük van érzelmekre stb. Minden tisztelem a kevés kivételnek :)
2017. aug. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szexkapcsolatban vesztettem el.
2017. aug. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23 évesen már bántott a dolog ezért belementem egy lánnyal, nem volt jó. F
2017. aug. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem szerelemből tortent, egy regi romos korhazepuletben, de élveztem, csak a labujjaim szetfagytak :3
2017. aug. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!