Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor a lány orálisan kielégí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a lány orálisan kielégíti a fiút akkor is van rajta óvszer? Vagy olyankor a csupasz farkat sz*pja?

Figyelt kérdés
Most feküdnénk le először a barátommal és nem tudom ez hogy működik.
2017. aug. 15. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltessétek. Az óvszernek szar íze van, a srác pedig nem fog sokat érezni belőle. Ha megfelelőek a higiéniai körülmények, akkor nem lehet ebből gond.
2017. aug. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre vannak az ízesített gumik (a normálnak borzalmas az íze), de elég lelombozó. A gumi elég a fő attrakcióhoz.
2017. aug. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom hol élsz de sose szoptam óvszeres kukit
2017. aug. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatban nem szokás cumihoz gumit húzni, mint ahogy puncinyalásnál sem csomagoljuk nejlonfóliába a munkaterületet. 25 éve még átlagosan úgy szocializálódtak fullos szexre a fiatalok, hogy előtte hosszabb ideig csak egyre aktívabban pettingeltek, nem pedig úgy, hogy az egyik nap még gatyán keresztül sem simogatom, másnap meg bekapom...
2017. aug. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább legyen kézzel a levezetés vagy magamnak mint sem gumiban szopjanak, az csak a dugáshoz kell. Először alapdolgokkal legyél tisztában addig ne szexelj!
2017. aug. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sosem tettem ezt gumiban, igaz, tartós kapcsolataim voltak, akiket előtte megismertem, megbíztam bennük.
2017. aug. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Tehát a szexről fogalmatok sincs, de dugni fogtok oké.
2017. aug. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az ízesített gumik erre vannak kitalálva. Ugyanis orális szex útján is el lehet kapni számos nemi betegséget.

De komoly kapcsolatban egészséges partnerek gumi nélkül szokták csinálni, mert úgy sokkal élvezetesebb.

2017. aug. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!