Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Teljes lenne számotokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Teljes lenne számotokra úgy egy kapcsolat, hogy csak felcsatolhatóssal és/vagy csak orálisan juttat el titeket a csúcsra a párotok?

Figyelt kérdés

Behatolás "nem megy" saját pénisszel és nem is igazán vágyok rá.

Orálisan imádom kényeztetni a puncit, és felcsatolhatóssal is szívesen kielégítek nőt, ha lenne igénye a behatolásos, sima szexre.


Kapcsolatra vágynék, de a szex csak így oldható meg. :/ Így megfelelne a kapcsolat?



2017. aug. 15. 12:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem mukodik a tied? Anonim oldal elmondhatod , es lehet mashogy allnank hozza
2017. aug. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, biztosan nem.


Imádom az érzést, amikor a párom behatol. Szopás nélkül meg el nem tudnám képzelni a kapcsolatot, nagyon szeretem és felizgat.


A nyalást+ujjazást, viszont egyáltalán nem szeretem nem is igénylem.


Mi biztosan nem tudnánk kielégíteni egymást, így én, erre biztosan azt mondanám, hogy nem!

2017. aug. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Hát nem fognak tolongani a nők attól tartok.

Max a trollnők

Aztán lehet kapsz egy csomó privátot

Most mivan?

A nők dugjank meg egy fölcsatolhatóssal?

Mert az szokott lenni általában

2017. aug. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Eddig 3 nővel volt intim kapcsolatom.

Akivel elvesztettem, az a szex után annyit mondott, hogy elég ügyetlen voltam, és a méretem sem igazán kielégítő.

Azután kicsit nehezen kezdeményeztem tovább, de aztán csak lett egy szimpatikus lány ismét, akivel bár ugyanúgy szexeltünk, két alkalom után kiadta az utamat, mert nem volt orgazmusa. Mondtam neki előtte, hogy nincs túl nagy gyakorlatom, de az aktusnál mikor kérdeztem, hogy jó-e amit csinálok, akkor felelt félszavakkal, hogy elmegy, de lehetne jobb is. Viszont nem mondta, hogy hogy lenne neki jó, így -

valószínüleg - csak "bénáztam", mert nem akart folytatást.

A harmadik az meg 3 éve aktus közben dobott le magáról, hogy ennek így nincs értelme, ami elsőre nem tökéletes, azt kár erőltetni. A technika borzasztó, a méret meg a tűrhető alsó határa kb. :(


Ezek csak behatolásos szexnél voltak, nyalásnál/ujjazásnál nem volt gond szerintem, mert ott mintha lett volna orgazmusuk, eléggé kapkodták a levegőt és kicsit remegtek is talán. Nem sok tapasztalatom van sajnos, nézzétek el, ha hülyeségeket írok. :(


Sajnos ezek alapján nekem a behatolás nem megy, azzal nem tudok kielégíteni egy nőt.

Felcsatolhatóssal és/vagy nyalással bármikor boldogan megtenném, hogy kielégítsem.

Csak sajnos manapság előjött egy kis merevedési zavar is, néha nem tudok olyan kemény lenni meszturbációnál, mint anno. Igaz, 3 éve volt au utolsó próba nővel. :/

2017. aug. 15. 12:36
 5/24 anonim ***** válasza:
A nők nem a mű dolgokat szeretik! Alkalmira találhatsz így, de kapcsra, szinte kizárt!
2017. aug. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
A második lányhoz: behatolással nem volt orgazmusa. :(
2017. aug. 15. 12:38
 7/24 anonim ***** válasza:
Mivel nekem szükségem van rá hogy gyakran kielégítsem szájjal a páromat így sajnos nem működne. 😕
2017. aug. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Lassmich Ruhe ***** válasza:
69%

Na várj egy kicsit öcsém!


Tehát a cerka feláll, csak a negatív tapasztatok rendesen lerombolták a libidódat gyakorlatilag? Orgazmusra a vágyad megvan?


Ha a fentiek stimmelnek, akkor bőven lehet, hogy egy kapcsolatban szépen lassan el fogsz lazulni, és ráállsz később a "rendes" szexre. Idő kell, meg bizalom, meg egy olyan nő, aki irányítja a dolgokat, aktív, türelmes, nem pedig csak aládfekszik és kivárja a végét.


Olyan nőt nem nagyon fogsz találni, aki csak az általad leírtakkal belemenne a dologba, kivéve ha aszexuális, vagy egyéb "gondja-baja" van. A nők igénylik az intimitást.

37F

2017. aug. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Maszturbálok, magömlésem van, és vágyok én is a kielégülésre. Viazont abba én nem mennék bele, hogy csak én kapjak.

Ezért gondolatm a felcaatolhatóst, hogy azzal hatoljak be kemény, rendes méretű "pénisszel", és a nyalás, mert az megy/menne.

Ki akarom én is elégíteni, nem engedném, hogy csak ő orálozzon. Rosszul esne az egyoldalúság... :/

2017. aug. 15. 12:56
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Így, módosítanám a véleményem! Lennék veled kapcsolatban, de csak behatolással, nem felcsatolhatóssal.


Voltál 3, tehetségtelen, tapasztalatlan lánnyal...


Ne magadat okold és ne legyenek gátlásaid!


Lerombolták teljesen az önbizalmadat és te sem lehetsz túl tapasztalt, itt ez a legnagyobb baj.


Hidd el, ha találsz megfelelő lányt, semmi probléma nem lesz azzal, hogy kölcsönösen kielégítsétek egymást!


#2

2017. aug. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!