Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogosan akadna ki egy lány,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadna ki egy lány, akinek egy provokatív fehérneműs instagramképét kinyomtatnám, ráverném, majd lefotózva visszaküldeném neki?

Figyelt kérdés
2017. szept. 1. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem. De legalább neked legyen több eszed nála, és ne küldd el neki. Mentsük meg együtt a férfi társadalmat!


23/F

2017. szept. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém,ennél közelebb ne kerülj nőhöz. :D
2017. szept. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Hiszen ezért teszi ki

Élőben úgysem dughatnál vele

2017. szept. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én csak azt remélem hogy valaki megteszi helyettem, mert az ilyenek ennyit érdemelnek az életben.
2017. szept. 1. 22:21
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
muti a képet
2017. szept. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen igazad van kérdező, akinek ennyi esze van, hogy ilyen képeket posztol, az vajon mit vár?
2017. szept. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem hozzá van szokva a beteg ferfiakhoz. Ugye a strandon lévő bikinis nőkre is mindig rávered, mert mutogatják magukat? Sajat oldala, azt tesz, ki, ami neki tetszik. hogy erre te mit reagalsz, az teged minősít, nem őt.
2017. szept. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg nem tesz ki azt amit akar... Olyan képet csinál magáról amilyet akar ez igaz. Olyan képeket tart a fotógalériájában amilyeneket akar. De ha már mutogatja magát, azoknak akik követik meg azoknak is akik esetleg nem, akkor nyilván azért teszi mert reakciót vár a környezetétől.. És nem azért mert a saját oldala és azzal azt csinál amit akar.. Ez egy ostoba kifogás. Habár ez egy érdekes véleményformálás mód kérdező, valamilyen szinten jogos! Kíváncsi lennék a reakciójára... :D
2017. szept. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
Cumtribute
2017. szept. 3. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!