Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti belemennétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti belemennétek egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés

van egy férfi 10 év van köztünk én most 18 vagyok.

4 éve ismerem és egy éve máshogy tekint rám, a gond az, hogy nős...nagyon nagyon kedvelem a palit és engedtem a csábitásának viszont még szűz vagyok...

Nagyon szeretne lefeküdni velem és nekem se lenne ellenemre de valahogy mégsem megy,mindig mire ugy alakul,hogy témyleg lefeküdjünk és tovább menjünk a csókolózástól én mindig meghátrálok...nem erölteti a dolgot semmi ilyesmi csak már engem zavar.

Valami tanács?


2017. okt. 5. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
A tanács az, hogy hagyd békén!
2017. okt. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem!


1. Nős, tehát TABU!

2. 10 év korkülönbség, az szerinte, sok.

3. Szűz vagy még, hidd el, nem így szeretnéd elveszíteni. De, ha mégis tapasztaltabb férfivel szeretnéd elveszteni majd, legalább egyedülálló legyen.

4. Meg fogod bánni, ha belemész és egyébként is, csak kihasználna.

5. Inkább tanulj, építsd a jövődet és ismerkedj korodbeli srácokkal.

2017. okt. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
18 évesen talán még nincs hozzá elég eszed, de elárulom, skalp lennél :D Aztán mennél a "megvót" kategóriába. És jöhet a következő kis fruska, de este mindig az asszonyhoz megy :D
2017. okt. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Szívesen lefekszel vele, de a következményt nem vállalnád...szerintem ezért hátrálsz meg...jól súg a lelkiismereted. Csak egy alkalom lennél neki. Valamilyen szinten az ösztönöd is közre játszik, hisz nős és más nővel fekszik és kel mindennap. Ha már választott, elkötelezte magát. Vele vesztenéd el és biztosan őt kívánnád utána is...csak magadnak ártanál vele és súlyosabb lelkiállapotod lenne, annál mint amit most érzel.

Olyannal sokkal jobb lesz, akivel nagyobb a valószínűsége, hogy együtt maradtok.

De ez az én véleményem :)

2017. okt. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, minden bizonnyal igazatok van :)
2017. okt. 5. 12:27
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

Skalp leszel, ez biztos.

De: olyan modon banna veled mint egy korodbeli sem. Olyan dolgokat elnel at it csak evek mulva. Biztosan elvezned, de csak ennyi lenne. Szerelem a reszerol biztos nem.

2017. okt. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Én úgy vesztettem el a szüzességem mint amilyen helyzetben most te vagy, annyit kivéve, hogy nem volt nős.

Jó volt, de kicsit beleszerettem, persze neki nem jelentett semmit. 16 voltam.


Három év múlva találkoztam egy fiúval, összejöttünk és persze vele is lefeküdtem. Ő szűz volt mégis gyönyörű emlékeim vannak. Szerettük egymást. Így a szex is jobb volt. Akkor és még ma is bánom, hogy nem vele voltam először.

Már 8 éve együtt vagyunk és most várjuk az első babánk.

Hidd el neked is jobb élmény lenne egy szerelemi kapcsolatban.

2017. okt. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Nekem nem kellene.

19/L

2017. okt. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
Bárhogy döntesz megbánod.
2017. okt. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd.
2017. okt. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!