Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik vajon olyan ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik vajon olyan ember akit felizgat a menstruációs vér?

Figyelt kérdés
Vagy mindenkit taszít?

2017. okt. 7. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem taszít.. de nem is izgulok fel rá.

F

2017. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem izgat, de nem taszít egyáltalán.
2017. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 RRR ***** válasza:
100%

semleges

..

2017. okt. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan létezik. Engem speciel nem, de nem is undorodom tőle.
2017. okt. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
éngem sem taszit,és általában sok nő olyankor nagyon is kivános,igy szeretek olyankor szexelni ha van rá lehetöség
2017. okt. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De nyilván ilyenkor nem nyaljátok ki a lány, nem? (Én szívesen csinálnám, de a barátnőm azzal szokott lerázni hogy normális ember ilyenkor nem nyúl a nőjéhez... Főleg nem kényezteti odalent :))
2017. okt. 7. 21:19
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Soft tampon.....
2017. okt. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor.

Normális ember ilyenkor igenis nyúlhat a nőjéhez. A nő életének, a testének a része ez is. És igenis ilyenkor is lehet kívánni a nőt.

Jó, nem azt mondom, hogy ki kell nyalni, de könyörgöm, azokon a napokon nem szűnik meg a barátnőmnek lenni, a fenébe is!

2017. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Basszus… Az a baj ,hogy engem rohadtul izgat és mindig olyankor akarom kinyalni a barátnőmet, de eddig még sajnos egy csaj sem örült neki. Beadták egy idő után a derekukat ,de azt mondják csak miattam. Nem tudom… de ha a nő menstruál és látom ,hogy szenved nem tetszik neki az sem amit csinálokés fél az nagyon izgat… Imádom ha egy nő menstruál. Lehet lepontozni ha nem tetszik ,de csak leírtam mi izgat!!
2017. okt. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Létezik, létezek:-)
2017. okt. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!