Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Számba élvezett, de képtelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számba élvezett, de képtelen voltam lenyelni a barátomnak. Most cikinek tarthatja ezt?

Figyelt kérdés
Kiköptem a végén a csapba nem bírtam leküzdeni annyira szörnyű íze volt. Sosem élveztek még a számba persze lehet azért volt ilyen rossz elsőre, de úgy láttam a barátom nem 9örült neki mert meg is jegyezte, hogy ő se köpköd mikor engem elégít ki.

2017. okt. 10. 23:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Paraszt a barátod,legközelebb köpd a szájába
2017. okt. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
Legközelebb csináld azt (bár kétlem, hogy ezek után lenne számodra legközelebb), hogy miután a szádba élvezett, szorítsd őt magadhoz és csókold meg, hadd érezze ő is az ízét.
2017. okt. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
66%

Én imádom lenyelni a spermát, de hát kinek mi. Ahogy látom sok nő nem szereti, én amióta szopok mindig lenyeltem élvezettel, de hát mindenki más. :)

20L

2017. okt. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
23%
tessék,lehet a 3-as ról példát venni,fa.inák,aztán jön a sirás hogy megcsaltak.
2017. okt. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
12%
ez sértő,nem ciki,nálam aki kiköpi az kuka.
2017. okt. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Elég nagy péniszkalap lehetsz akkor #5... biztos te is mehetnél kukába hasonló alapon😊
2017. okt. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
54%
Egy csaj volt udáig aki nem tudta leküzdeni. De az az én hibám volt, mert akkoriban ilyen 2 heteken át nem vertem ki. Iszonyat mennyiséget spricceltem a szájába.
2017. okt. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
14%
Igen, szerintem elég rosszul esett neki.
2017. okt. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
én annak is örülnék, ha párom szájába élvezhetnék, aztán ha akrja lenyeli, ha nem, akkor köpje ki!
2017. okt. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm lenyelte az első pillanattól, én igazából észre sem vettem, akkorát élveztem, csak utána mikor körbe néztem, hogy nincs mit feltakarítani, akkor röhögött, hogy lenyelte. Ha nem nyelné le, akkor se lenne belőle semmi. Jópofa extra, nyilván ettől nem nyeletem le vele sosem akarattal, de ha csinálja csinálja, ha nem, akkor nem.
2017. okt. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!