Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magas jóképű, izmos pasi, egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas jóképű, izmos pasi, egy alacsony, picit husis de gyönyörű arcú lánnyal?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta chatelünk egy pasival, akivel most találkozunk először. Ő egy magas, jóképű pasi. Én alacsony vagyok, nem bomba alkattal, de nem is vagyok husis, az arcom pedig szép. Igazi nőcsábász egyébként,szóval tartok tőle, hogy csak azt akarja. Bár nem igazán értem, hiszen bomba nőkkel feküdt le idáig. Én viszont nem feküdnék le vele , ha tudom hogy csak azt akarja. Szerintetek mit akarhat?
2017. okt. 17. 20:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Lehet a szép arcodra akarja verni :)
2017. okt. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon régóta chateltek, mégsem kérdezted meg? Akkor itt az idő!
2017. okt. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

lehet csak dugni akar, eljátszhatja, hogy nem, aztán koppanhatsz

mit gondolsz? mit érzel? mit akarhat?

2017. okt. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sokszor beszélgetünk komoly témákról.. Na és ilyenkor , mint aki megrémül, gyorsan a komoly témáról átvált arra ,hogy kíváncsi arra ,hogy milyen lehet az ajkam élőben.
2017. okt. 17. 20:45
 5/15 anonim ***** válasza:
Találkozzatok, abból sokkal több kiderül.
2017. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bármi lehet mérlegelj hogy neked okés e ha csak alkalmi kapcsolat lesz de mi ezt így idegenben nemtudjuk megmondani neked ha már jópár barátnője volt elötted és nem is olyan rég és helyes akkor nyílván nagy az esélye mert megteheti és az emberek sokszor amit megtehetnek meg is teszik de persze az is lehet hogy most komolyan gondolja veled...nem vagyunk jövőbelátók.
2017. okt. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem annyi a szerény véleményem hogyha kerüli a komolyabb témákat (bár azért sokféle komoly téma van) akkor vagy valóban nem tervez hosszú távra veled vagy csak ha van egy csinos lány aki érdekel lehet én se kvantumfizikáról szeretnék beszélgetni vele...;)
2017. okt. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az intuícióm szerint csak felpróbálna.
2017. okt. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem akarnék újabb strigula lenni:). Nem tudom.. Elég régóta dumálunk, már majdnem tudunk egymásról mindent. Konkrétan akkor kezdett írni, amikor szakítottak velem, és mindent elmondhattunk egymásnak. Már barátoknak is mondanám magunkat.
2017. okt. 17. 21:03
 10/15 A kérdező kommentje:
Csak ugye mindig szóba kerül a szex is a részéről. Meg olyanokat mondott,hogy elege lett a randikból , a sorozatos kötelező beszélgetésekből.
2017. okt. 17. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!