Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért elfogadott, ha egy csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elfogadott, ha egy csaj 10 vagy akár több évvel idősebb férfival szexel, vagy lép kapcsolatba?

Figyelt kérdés

... Míg azt sokkal többen elítélik, s tartják képtelenségnek ha egy pasi akár csak fele ennyivel fiatalabb egy lánynál és úgy szeretne mondjuk kapcsolatot vele, vagy csak szexuálisan közeledne.


És nem, a nők nem érnek hamarabb. Ez nem nemtől függ.


2017. nov. 1. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Mert talán az ő élete, és ő tudja, hogy kivel érzi jól magát? És mert mondjuk semmi jogom ebbe beleszólni?


"És nem, a nők nem érnek hamarabb."

Nézz meg egy átlagos gimis osztályt. Aztán utána térjünk vissza erre a kérdéskörre.

Egyébként nem csak az éretségen múlik. A legtöbb nő szereti, ha a férfi dominánsabb. Márpedig egy 30 éves nőnek egy 18 éves srác minden, csak nem érett, domináns férfi.

2017. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Ettől függetlenül persze ha egy nő a fiatalabb férfiakat kedveli, az ugyanúgy az ő egyéni dolga, amibe szintén semmi jogunk beleavatkozni.
2017. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kicsit rosszul fogalmaztam. Én mindkettőt elfogadom, de nem értem, hogy ellenkező esetben, ha a pasi fiatalabb azt miért ítélik el sokan...

Amúgy 3 gimibe jartam és van 2 kisebb tesóm akik jelenleg gimisek és soha nem a lányok voltak éretebbek. Ők 17 évesen kocsmába járnak és csak az (idősebb, akár 30as) pasik váltogatására és az instagramra, stb.re figyelnek.

Annyira ribisen öltözködnek, hogy az hihetetlen.

Persze normálisak is akadnak.

2017. nov. 1. 15:10
 4/10 anonim ***** válasza:
A nők nem érnek hamarabb? Igen. Valószínű....
2017. nov. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem. Nem érnek hamarabb, csupán fizikailag, de azt sem mindíg.


Egy fiú és egy lány is lehet korán, vagy éppen későn érő típus.

2017. nov. 1. 15:22
 6/10 RoseTyler ***** válasza:
94%

[link]


"Az ivarsejtek érése mindkét nemben az ivaréréssel veszi kezdetét, ami a lányoknál 12-14 éves korban, a fiúknál valamivel később következik be."

2017. nov. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Rendben és most olvasd el az 5. kommentem.

Látom nagyon érett vagy, de azért egy 2 soros szöveget nehezedre esik értelmezni...

2017. nov. 1. 16:47
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne elfogadott?

65F

2017. nov. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%

- azért mert a társadalomban évezredekkel előtt is mindig úgy volt, hogy a férfi volt az idősebb,a nő a fiatalabb a házasságban.

- azért mert maguk a nők is többnyire úgy szeretik, ha a férfi velük egykorú vagy náluk idősebb.

- azért, mert egy fiatalabb fiú nagyobb valószínűséggel hajt csak szexre egy idősebb nővel.

- azért, mert a férfiak többnyire később akarnak gyereket mint a nők, őket nem zargatja a biológiai órájuk.

- azért, mert az emberek sokszor arra gondolnak,a fiú csak anya pótlékot akar.

- azért mert a nők általában hamarabb érnek. Ha a fejed tetejére állsz,akkor is.

2017. nov. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 RoseTyler ***** válasza:
94%

"És nem, a nők nem érnek hamarabb. Ez nem nemtől függ."

"Nem érnek hamarabb, csupán fizikailag, de azt sem mindíg."

Ezekre linkeltem neked.


Amúgy, pedig de, a legtöbb lány minden téren hamarabb érik a fiúknál. És ez nem abból szűrhető le, amiket te emlegetsz.

Nem tudom, azt honnan szeded, hogy elítélik a fiatalabb pasi + idősebb nő párosítást. Max ritkább, de például az én szüleim között is hat év korkülönbség volt anyám javára. Nálunk viszont a párom javára megvan az emlegetett tízes. És mi így vagyunk azonos életszakaszban (ami például a gyerekvállalásra való megérést is magában foglalja).

2017. nov. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!