Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális-e, ha a lány többször...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális-e, ha a lány többször kívánja a szexet, mint a párja?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy nem kívánja a párom, vagy hogy állandóan elutasít, egyszerűen csak nem olyan "kanos", mint a többi srác. A véleményetek érdekel. Semmi problémánk nincsen, amikor csináljuk mindketten nagyon élvezzük, látom, hogy miattam megy el, nagyon szeretjük egymást. Ez az egy kérdés van ami foglalkoztat, hogy miért kívánom sokkal többször én őt, mint fordítva.

2017. nov. 1. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Én mindennap kívánom, ő jóval kevesebbszer. Az esetek 90 %-ában én kezdeményezek.
2017. nov. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Ő ilyen fából lett faragva
2017. nov. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Nah hogy én nem találok ilyen nőt magamnak -.-
2017. nov. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem "normális" vagy "nem normális" kérdése. Egyéni preferenciákról van szó. Ha ilyen értelemben nem illetek össze, és téged ez komolyan zavar, akkor hosszútávon lehet, hogy nem fog működni a kapcsolat. Könnyen lehet, hogy előbb-utóbb te keresel valakit, aki pótolja. A vágyaknak és a libidónak nehéz ellenállni. Talán lehetetlen.
2017. nov. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden embernek más a szexuális étvágya, de szerencsére Isten látá hogy ez nem jó és teremté a maszturbálást.
2017. nov. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%

"Egyszerű. Ő ilyen fából lett faragva"


Magyarra fordítva; fatökű!

2017. nov. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Halvéru a srác. Én le nem szállok az aktuális Kedvesről.
2017. nov. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A barátnőmet naponta minimum kétszer kell megdugnom rendesen.Főleg hétvégéken.Nem pár perces akciók.A nőknek mindig ott a lyuk a puncijukon de a pasiknak nem mindig áll órákig ha nincsének olyan hangulatban.Az még nem azt jelenti hogy nem szeretik a nőjüket.
2017. nov. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!