Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hiába szopok, semmi viszonzás?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába szopok, semmi viszonzás?!

Figyelt kérdés

A párommal két éve vagyunk együtt, és mostanra nagyon ellustult ... Ha szexre kerül a sor, sosem kényeztet orálisan, pedig régen megtette. Én mindig kielégítem őt, tudom hogy imádja, nálam ez alap dolog. Sokszor csak úgy is elé térdelek ha megkívánom, nem mindig várok viszonzást. Viszont ha várok, akkor sem kapok. Mindig van kifogás: "fáj a szám", "előbb te kérlek", "most csak meg akarlak dugni petting nélkül". Nagyon unom már, főleg hogy az alapján kezdtünk ismerkedni, hogy szeret nyalni. Imádja a puncimat, sokszor csak nézi, simogatja, de nem nyal ki. Gondoltam rá hogy rossz lehet az ízem, de nem valószínű, mivel ha hozzáér a puncimhoz, utána teljesen leszopogatja az ujját, újra megérint és megint lenyalogatja. Szóval tényleg nem tudom hogy mi ennek az oka... Talán az a baja, hogy így több idő mire elélvezek? Kérlek adjatok valami tanácsot, mert nagyon vágyom rá, hogy rendszeresen kinyaljon.

L



2017. nov. 15. 11:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy vad ötlet, de mi lenne, ha kinyitnád a szád és megbeszélnéd vele, ne csak várnád a dolgot.


Megmondod neki, hogy "te, Jani, szeretném, ha többet nyalnál, hisz állítólag szereted. Mi a probléma, hogy mostanában nem teszed?"


Kommunikáció emberek!

Na a gyakorira jöjjetek már első körben, vagy a netre egy kapcsolatban!

2017. nov. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nyilván vele beszéltem elsőnek... Mondta, hogy változtat, és ezentúl többet fogja csinálni, de semmi változás. Már nem egyszer beszéltünk erről, úgy érzem, hogy a falhoz beszélek.
2017. nov. 15. 11:48
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Aham, értem és szerinted ezt, a problémát kettőtök közt, majd pont a vadidegen emberek fogják megoldani?


Most nem kötekedni szeretnék, de érdekel.


Miből gondolod, hogy az, hogy ide kiírod a kérdést, bármin is változtat?


Az ilyen problémákat, csak kettesben tudjátok megoldani. Ha komolyan leültök egymással beszélni.


Nem azok "tanácsai" fognak segíteni, akik nem is ismernek benneteket.

2017. nov. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
62%
mert rádunt,és egy önzö pasi,nem szeret téged és nemis érdekli neked mi jó,ostoba vagy,kihasznál,csak üritésre használ,nemhogy nem szopnám,de ilyennel szakitanék rögtön,nem fog változni.
2017. nov. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
64%
Akkor ne beszélj, hanem kérdezz, kérdezd miárt nem akarja csinálni? mi a kellemetlen neki? a borosta? vagy a nagy szőr? vagy csak simán tényleg fáj a szája? mivel durván tud fájni a nyelv egy 10-20 perces nyalás után :D
2017. nov. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom én ha egy nő azt igényli akár órákig tudnám nyalni.Szerintem egy nőnek örömöt okozni és kényeztetni a legszebb dolog a világon.Kár hogy kevesen gondolkodnak így. 34F
2017. nov. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

Mintha én írtam volna. Annyi hogy én már cselekedtem ezügyben Kedves Kérdező,

annyira sokáig nem csinálta hogy már bedurcáztam és a fejéhez vágtam hogyha nem nyal ki, nem dughat meg :D

Egyből elkezdte csinálni....Máig sokszor nem teszi meg, de olyankor elfordulok tőle, nem is mondom mi bajom, és magától rájön hogy na itt csak akkor lesz szex ha nyalok is :D

2017. nov. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
"most csak meg akarlak dugni petting nélkül" nekem már ez a mondat kicsit érdekesen hangzik, szerintem sosem szabad csak úgy petting nélkül dugni, kiöli a romantikát a kapcsolatból, kivéve persze ha hirtelen nagyon megkívánjátok egymást, ha nem lesz semmi változás a jövőben akkor nem hiszem hogy összeilletek szexuálisan. Én amikor csak tehetem kinyalom barátnőmet, van hogy pont azért csinálom hogy meglegyen a megfelelő izgalmi állapot a dugáshoz utána.
2017. nov. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 emeka válasza:
Telefon számod?
2017. nov. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
56%

#7


Gratulálok ez aztán a mély és tartalmas kapcsolat, zsarolni kell a párodat, hogy kielégítsen :D


Eszem megáll és egy másik kérdésnél még te papoltál az igazi kapcsolat mélységeiről!


:D :D :D

2017. nov. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!