Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Új kapcsolat, és nem kellemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új kapcsolat, és nem kellemes a szex! Hozzászokok majd a méretéhez és jobb lesz, vagy amíg vele leszek nem fogom tudni élvezni?

Figyelt kérdés

Eddig három sráccal feküdtem le, és mindig tudtam élvezni az együttléteket, még az első sem jelentett különösebb problémát.

Viszont az új barátom repetázott mikor a répát osztogatták:D és hát jó nagy neki.

Lehet nem passzolunk szexuális értelemben:( Idővel lehet jobb, vagy ne várjak csodát?


Mikor szexelünk mindig felizgat, és kívánom is, nedves vagyok, de mégis mikor már bent van iszonyatosan feszít. Az utolsó alkalommal már annyira nem is vágytam, mert előre paráztam, hogy fájni fog.. :/



2017. nov. 19. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Akkor most ezt a kérdést olvassa el mindenki, aki meggyőződéssel bizonygatja, hogy márpedig csak a 18+ a jó.
2017. nov. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Hajnalcsillag1992 ***** válasza:
Nem csak neked kellene ezzel a kérdéssel foglalkozni hanem neki is nálunk is volt ilyen probléma de én elmondtam neki és javítottuk a helyzeten a többit a fantaziadra bízom de vannak olyan pózok ami neked előnyösebb és nem feszít annyira.
2017. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Próbálkozunk, de annyira még nem nagyon megy. Amúgy nagyon kedves és megértő velem:)
2017. nov. 19. 20:47
 4/9 anonim ***** válasza:
2017. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Abból az apropóból ne várj csodát,hogy a nők jelentős része ha tagadja is szereti ha jól meg van hátulról,és csattog aminek kell.Na most ha neki jó nagy van ettől csodát ne várj. Nem fogod azt kapni amire vágysz.Sok nő vágyik a nagyra,de mit kezdeni már nem tud vele,ez csak vágy,és kíváncsiság.
2017. nov. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vint Alex

Nem sok nő vágyik nagyra.

Ez a nagy farok mánia a férfiak fejében született.

Sok nőnek volt már fájdalmas élménye szex közben, átlagos méretű pasival is.

2017. nov. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mekkora a durrantó? 24 felett nem fogsz hozzászokni.
2017. nov. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 22 cm és mindig hozzászoktak egy idő után 34F
2017. nov. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztem is hülyeség ez az általánosítás, h a nagy csak rossz lehet. Nekem sem átlagos, de sose volt gondom vele. 32F
2017. nov. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!