Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért baj, ha egy kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha egy kapcsolatban tudom hogy a nő csak a pénzemért szeret?

Figyelt kérdés
Ezt sosem értettem. Ha Őt a pénz teszi boldoggá és mellette elvisel, akkor nekem elég ha én szerethetem és különböző módokon hozzájárulhatok a boldogságához...
2017. dec. 1. 12:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Mindjárt fogsz kapni hogy mekkora tapló vagy
2017. dec. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%

Mert PAPUCS dolog.

Elfogy a lovéd le lép

2017. dec. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Miért fogyna el?


De amúgy kicsit félreérthetően fogalmaztam.

Én arra gondolok, hogy a pasi szereti a nőt, a nő max. barátként és szexuálisan sem vonzódik kifejezetten a férfihoz (de azért nem isntaszítja) és NYÍLTAN megállapodást kötnek egy ilyen támogatás szerű kapcsolatban.


Amúgy megnbocsájtanám, ha elhagyna ha elfogyna a pénzem, ha az elején (főleg) a pénz motiválta erre a kapcsolatra, mert ez így szerintem korrekt.


Meg azt is, ha közben beleszeret másba... Ez esetben szomorú lennék magam miatt, de a boldogságának örülnék.

2017. dec. 1. 12:40
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Ha megtapasztalanad hogy az eletben nem csak penzert lehet szeretni a masikat akkor nem irogatnal ki ilyen kerdeseket. Nem baj de nekem nagyon szemelyiseg rombolo lenne hogy csak a szemelyisegem nem eleg vonzo egy nonek hogy velem legyen. Az pedig szerintem tevedes hogy a penzedert szeret. Ő a penzedet szereti nem teged. Ha neked ez megfelelo egeszsegetekre. Nekem nem lenne jo. 32F
2017. dec. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

De én azt sem értem, hogy akit szeretünk azért aki, mégis miért várunk el tőle dolgokat?

Szerintem tudatalatt a legtöbben magukért vágnak bele egy kapcsolatba és magukat szeretik a másikon keresztül...


Míg a barátságoknál sokkal elterjedtebb a 100%-os önzetlenség.

2017. dec. 1. 12:52
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Ó te kis sugárdeddi. Nekünk hidd el nem baj ha csak azért "szeret" . Amúgy sem téged szeret hanem a pénzt de mindegy.
2017. dec. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Egó,egó,egó! 😒
2017. dec. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Szeret, kérdezed, azt kicsit pontosabban: "és mellette elvisel," - semmi baj egyébként, ez egy tartós prosti kapcsolat.
2017. dec. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Ez kapcsolat vagy mi is ez pontosan?


Hagyd a lányt ha nem szeret. Te szeretheted de távolról.

Ha ráébredne hogy igazából szeret az más lenne.


Keress másik lányt fogad el ha nem akar semmi egyebet és tűnj el.


F31

2017. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem baj , a jelenség neve burkolt lazított formájú prostitúció hízelkedő magatartást tanúsító árukapcsolással ...
2017. dec. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!