Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más lány is volt már így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lány is volt már így?

Figyelt kérdés

Na szóval. Néhány hónapja tetszik egy srác az osztályból.

Eddig is tudta rólam jópár barátnőm, hogy perverz vagyok és ilyen-olyan gondolatok cikáznak a fejemben, amiket nagy röhögések(tiniszokás, nem tehetek/tehetünk róla)megosztok velük.

Eddig mindig az arcát néztem, esetleg a ruháját, felsőtestét, haját, lábait, mikor épp ült, vagy futott. Tényleg, minden nap egy rakás futópillantás, rövidebb, hosszabb szemezés.

De ma, ahogy ott állt az ablaknál, mint egyébként mindig szokott, felfigyeltem rá, hogy baromi jó segge van, és gyönyörű combjai, és arra gondoltam, hogy milyen jó lenne egy jót kefélni vele(eddig csak azon gondolkodtam, hogy jó lenne smárolni és kiverni neki). Ettől kezdve, ahányszor elsétált mellettem, mindig görcsbe ugrott a gyomrom, órán, mikor mellette ültem, akkor is hatalmas feszültséget éreztem ott lent-és itt fent is.


Egyébként egy teljesen szűz lány vagyok zéró tapasztalattal a pasik terén, ilyen erős, kefélni akarok, de most rögtön típusú vágyat nem éreztem még.



2017. dec. 7. 16:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Lucskos lett a bugyid is, annyira nagy volt az izgalom? Vagy, azért annyira nem?
2017. dec. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
25%
Velem nem akarsz kefèlni?
2017. dec. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Arra pont nem figyeltem, de gondolom igen, ha ilyen gondolataim vannak, mindig benedvesedek.:D
2017. dec. 7. 16:59
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem:P
2017. dec. 7. 16:59
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Nekem is jó seggem van és szép farkam.Kefélnünk de nagyon hamar?
2017. dec. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Középsuliban tiniként szűz lányként Nekem is szenvedélyesebbnél szevedélyesebb vágyaim képzelgéseim voltak. Szóval nyugi tök természetes. Ès normális.

Főleg hogy mindig arra kiváncsi az emberlánya amit még nem tud nem tapasztalt.

23n

2017. dec. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi, most megnyugodtam.:)
2017. dec. 7. 17:07
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
Volt aki dugnu akart, én meg nem.
2017. dec. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen.
2017. dec. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Élj a lehetőséggel. Azért, mert nő vagy, nem kell mindent megvárni. :)
2017. dec. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!