Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az kiábrándító, ha inkább az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az kiábrándító, ha inkább az anális szexet szeretem?

Figyelt kérdés
Féfriaknál, ez kiábrándító? Szeretem punciba is, de valahogyan ozptt nem annyira élvezetes számomra.
2017. dec. 9. 20:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Ott*
2017. dec. 9. 20:51
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Kamufalva.
2017. dec. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Sok pasi biztos él -hal ezért. Speciel időnként nekem is bejönne, de azért mégiscsak a finom, meleg, nedves és csatakos punci az igazi :-)
2017. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Józsi, megin te vagy az?
2017. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fura lenne de nyilván szokás kérdése én csak attól tartanék hogy egy idő után ha gyakran a hátsó bejárat lenne használva nem tágul az nagyon ki?
2017. dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem egészséges ha naponta 2x 1 órát van a fenekedben egy pénisz, amit összevissza fertőzöl, ha csak nem tisztítod meg magad. Én nem is hiszek abban, hogy el lehet érni olyan mértékű tisztaságot, ami már nem fertőző.
2017. dec. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

nem kiábrándító.

arra lennék kíváncsi, hogy miért érzed azt, hogy a nunidba nem olyan jó mint popóba?

2017. dec. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Pasiként nekem nem jön be! Bocsi, de nem követem a divatot!
2017. dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Élnék-halnék egy ilyen csajért! ;)
2017. dec. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én aztán mindenféle popsis dologra rávehető vagyok. Abszolút "fétis". Mondhatni számomra akkor kielégítő igazán a szex, ha popsiszex is van benne :)
2017. dec. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!