Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, akik sokáig bírjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik sokáig bírjátok a szexet?

Figyelt kérdés

Melyik csoportba tartoztok?

Folyamatosan megszakítjátok az ingert, és ezért tart sokáig a dolog, vagy egyszerűen több/más izgatásra van szükségetek, hogy elmenjetek?


Utálom, mikor félbehagyja a partnerem a szexet, hogy "tovább" bírja, de igazából nem bírja tovább, csak előröl kezdi.


Van másfajta férfi is, ugye?


Mint a nőknél, van, aki 1 perc alatt elmegy, másnak meg kell 10perc, akármennyire is jó neki.


2017. dec. 22. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Én az elsőhöz sorolnám magam, és annak is szintén az első feléhez a mondatnak.

De nem percenként állok le vagy szakítom meg a szexet!!

30F

2017. dec. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

Önkontroll.

Nem hagyom abba, egyszerűen tudom uralni az orgazmusom, így javarészt én szabom meg, hogy 40 perc-90 perc vagy csak 10 perc legyen. Természetesen ez függ helyzettől és a rendelkezésre álló időtől is.

2017. dec. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én alig tudok elmenni, és néha már idegesítő. Majd kiugrik a szívem a végére úgy megkell hajtani ha valamit akarok... :D
2017. dec. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem kb olyasmi, hogy egy kemény dugás kb egy negyed órát, aztán vagy élvezek, vagy nem. Ha igen, akkor is tudom folytatni még egy negyed órát, ezzel élvezve még egyet. Nem kell pihenni hozzá.
2017. dec. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát folyamatosan max. 30-40 perc,ha “pihenek” akkor 4-5 óra is lehet. De én pihenés közben is csinálom csak annyi hogy lassabban. 34F
2017. dec. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Erdekes, de nalam ez nagyban fugg a partnertol is hgy mennyi ideig huzom :)

Volt akivel gond nelkul ment orakig mindenfele megszakitas nelkul, massal meg 5 perc is nehezen :D

2017. dec. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy pasim, aki már az ismerkedési szakaszban mondta, hogy neki nagyon nehezen jön össze az elélvezés. Gondoltam milyen jó, jó sokáig fog tartani a szex.

De nem volt annyira jó, mikor már elmúlt egy óra, és ő még mindig csak reszelt, én már kezdtem “kiszáradni”.

2017. dec. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szerintem is 20 perc után már kevésbé izgalmas a dolog, de leginkább az zavar, hogy folyton késleltetik a saját örömüket, direkt rossz tempóban csinálják, hogy tovább tartson, másra gondolnak és látszik, hogy nem is ott járnak, vagy szimplán kiveszik egy kis pihenésre. Teljesen lelomboz a sok ilyen önuralom meg elnyújtó pasi. Nem is nyúlik el, csak befejezik az ingerlést korábban.


Inkább egy rövidebb mindent bele menet legyen, mint egy félórás félgőzös..


Orálszexről nem is beszélve, nagyon kiábrándító, mikor már 5 perce keményen dolgozol, majd lehúz magáról, hogy előröl kezdhesd..


Fogalmam sincs ki terjesztette el ezt a hagydfélbe, hogy tovább tartson dolgot, de tutti nem nő volt.


Fél óra reszelés kikészíti a nőket, nekem még negyed óra reszelés is a határon mozog és a barátnőimnek szintén.


Jó, ha az együttlét tovább tart, de ne a reszelést nyújtsák el, hanem az előjátékot, az orál, meg minden egyébbel ki lehet tölteni azt az időt.

2017. dec. 22. 15:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Fél óra reszelés kikészíti a nőket, nekem még negyed óra reszelés is a határon mozog és a barátnőimnek szintén.


Szia.Ne mááár.Volt olyan nő az életemben aki azt mondta 1-1,5óra alatt neki se álljunk.12kor elkezdtük sötétedett ősszel mikor elkezdett tüzelni égetni a puncija,folyamatosan lüktetett,vibrált.Percekig.Közölte velem egész nap csinálná velem.(35évesen)Annyit szexeltünk 20évesen két év alatt hogy kiszámoltam a következő kapcsolatomban kitartott vagy 8évig az a mennyiség.45F

2017. dec. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sokféle nő van. Van akinek 15 perc jó, van aki örül ha egy órányit kap.
2017. dec. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!