Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az nagyon ciki, ha elsőre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon ciki, ha elsőre csak 1-2 perc?

Figyelt kérdés

Az első szexre gondolok, ha nagyon hamar elmegy a srác.

Azt is írjátok le, hogy első alkalommal milyen hosszú menet(ek)et birtatok.

Lányok is írhatnak, ha vették már el fiú szüzességét.

Hány évesek voltatok és a tapasztaltabb félnek hány partnere volt már?


2018. jan. 5. 10:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk hogy jo elsore

20f

2018. jan. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem az az egyetlen, akkor semmi jelentősége, hogy csak 1-2 perc volt. Sokkal többet számít, hogy aránylag hamar jön e utána a második, mert az tovább szokott tartani.
2018. jan. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nyúsd el az előjátékot.
2018. jan. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát előtte sok nyalás az jó, meg ujjazás, utána nem gáz ha nem birod soká.

Viszont a csaj ne szopjon sokat mert a végén már ott elsülsz:)

Egyébként eleinte nekem 10-20 perc volt, gumival, gumi nélkül szerintem 1-2 perc lett volna :')

2018. jan. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mitől számít az 1-2 perc? Attól, hogy csókot ad vagy attól, hogy belérakja? Lehet előtte 30 percig orálisan kényeztetted. :).
2018. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem el egy srác szüzességét, az első neki sem lehetett több 10 percnél. Viszont azóta átlagosan 2 óráig csináljuk, és akkor is azért megy el mert én fáradtam el, ő még bírná.. Az első szerintem mindenkinek rövid, nem ciki.
2018. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
A ciki az erre nem elég erős kifejezés.
2018. jan. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Elsőre én kb 20 perc alatt mentem el. Azóta volt nagyon sok 5 percesem :D Nem feltétlen van ez, hogy elsőre mindenki hamar elmegy
2018. jan. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem írni, hogy 20 voltam. A tapasztaltabb félnek azt hiszem olyan 5 partnere volt és egy évvel volt idősebb
2018. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ez a "természetes". Nézz meg pár természetfilmet, ritka az olyan eset, ahol a dolog pár másodpercnél továbbra nyúlik, olyan legfeljebb a csúcsragadozók némelyikénél fordul elő (pl. kutyák), ahol nincsenek természetes ellenségek vagy a rovaroknál. A nemiség "élvezeti" értékének elnyújtása az embernél szinte kivételes az élővilágban.
2018. febr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!