Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az b*zis, ha egy fiú ujjazza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az b*zis, ha egy fiú ujjazza magát, hogy nagyobbat élvezzen önkielégítéskor?

Figyelt kérdés

2018. jan. 11. 19:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán nem, és meglehetősen gyakori.
2018. jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
soha nem próbáltam így, hiába vagyok bi de a seggem az szent, nem véletlen vagyok aktív
2018. jan. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%

Én is biszex srác vagyok, de a saját seggem az szexuálisan nekem tabu. Szopatok más srácokat, szopok más srácokat és dugom más srácok seggét, de az hogy a saját seggemmel történjen bármi szexuális dolog, az nekem elég bu zis dolog lenne már, igen.


Ennek ellenére semmi baj azzal, ha valaki ezt a bu zis dolgot élvezi, szereti. Én elfogadom teljesen. Csak ne hazudjon saját magának.


24/F

2018. jan. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

#3

Beteszed a farkad más férfiak ánuszába, leszopod a farkukat, de a te s.ggedhez senki ne nyúljon, mert az bzis. Mert a többi nem az?

2018. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%

én ugyanúgy vagyok mint a 3-as

nyilván ezért nem vagyunk passzívak...passzív nem akar dugni

2018. jan. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Bírom mikor a melegek összebalhéznak, hogy ki a nagyobb homár :D
2018. jan. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

Mi ez a passzív, aktív dolog? Én eddig hangfaloknál, illetve nikotinfüggőknél hallottam ilyen kifejezéseket. Lehet túl idős vagyok.

20/F

2018. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem, ez még nem.
2018. jan. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

4: Igen, mert nem csak azon a tengelyen kell látni a világot, hogy valaki kikkel szeret szexelni, férfiakkal vagy nőkkel, hanem van két elég fontos másik dolog is.


Amik fontosabbak:

-Behatoló vagy, vagy befogadó? Én behatoló vagyok. Úgy mint az összes heteró férfi is (csaka nem vagyok heteró). Be szeretem dugni a farkam más emberi lények (férfiak és nők) nyílásaiba. Úgy mint punci, segglyuk vagy száj. A férfiak bedugni szeretik a dolgaikat. A nők pedig befogadni szeretik a dolgokat a saját testükbe.

-Domináns vagy, vagy szubmisszív vagy? Én domináns vagyok. Szeretem magamévá tenni szex közben a másikat, legyen az akár nő, akár férfi. Megragadni, megkapni, megdugni jól a másikat.


És igen, szerintem kevésbé bu zis egy férfi, aki egy másik férfi seggét dugja, mint egy magát heterónak hazudó férfi aki a saját seggét ujjazza (és most még jobban bele sem megyek, hogy felcsatolhatóval dugatja magát, vagy ilyenek).

A börtönökben is agyonvernének azok a rabok titeket (vicc nélkül sajnos és nem bántásból mondom), akik köcsögként használnak másokat, ti meg azt mondanátok rájuk, hogy bu zik, mert más férfiakat dugnak meg


7:

Nem vagy idős, csak heteró vagy és nem ismered ezeket a kifejezéseket, mert téged soha nem érdekelt. Én is 24 éves vagyok.

Aktív az, aki meleg szexben inkább férfiként, behatolóként viselkedik. Szopat, megdugja a másikat.

Passzív az, aki meleg szexben inkább nőként, befogadóként viselkedik. A seggét szereti ha használják és szereti ha megdugják.

2018. jan. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

Kedves kérdező.

Ha kiderülne, hogy a közelemben laksz valahol, én még a városból is elköltöznék jó messzire. Annyira undoritónak tartom hogy hozzáérjek valamihez, amit a szros kezeddel összefogdostál.

2018. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!