Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő múlva kivánhatom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő múlva kivánhatom majd a szexet mással? F

Figyelt kérdés
Par hete szétmentünk barátnőmmel, és tudom h legjobb elterelés volna egy-két egyéjszakásba belemenni de még akkor se megyek bele mikor orrom elé van rakva a lehetőség, mennyi ideig tarthat ez? A szexet magát viszont magyon kivánom..járt már igy valaki?

2018. jan. 12. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, jártam már így. El fog múlni, és boldog leszel. 38/F
2018. jan. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezért kell ilyenkor részegen, sötétben kefélni.
2018. jan. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én nő vagyok ugyan, de nekem 1 év kellett
2018. jan. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meglehetősen sok kapcsolatom volt, de majdnem mivel mindig én szakítottam, sohasem viselt meg különösebben a dolog. Kivéve egyet! Fél év után szeretett ki belőlem a csaj, amikor én még iszonyúan szerelmes voltam. Na, az alapjaiban rengette meg a világomat. Fel sem állt a cerka, amikor ostoba módon erőltetni akartam egy új kapcsolatot, hogy felejtsem a régit. Akkor megtanultam, hogy időt kell hagyni a sebek gyógyulására.
2018. jan. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!