Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párok ti milyen gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok ti milyen gyakran szexeltek? Mennyire próbálkoztok új dolgokkal? Ilyenkor csak egyszer élveztek el egy nagyot vagy többet is lehet? Lassan vagy gyorsan?

Figyelt kérdés

2018. jan. 15. 00:58
 1/10 anonim ***** válasza:
12%

te vagy a...? és gondolom párod a prüd unalmas .... és kiváncsi vagy h jobb esetben hogyan lehetne? azt javaslom inkább keress egy olyat akinek hasonlóak az igényei mint neked.

viszont azt is vedd figyelembe h ha a párod nem hajlandó semmi újba belekóstolni az tőled is függ sok esetben, nem tudsz bizalmat ébreszteni, nem vagy elég érdekes, vagy csak a biztos sz.r kategória vagy számára.

2018. jan. 15. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Naponta szexelünk. Ha van idő rá több menet. Ha kevés az idő, akkor csak egy gyors menet és mindenki megy a dolgára. De jól indul így a nap.
2018. jan. 15. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Naponta amikor csak meg tehetjük új dolgok pedig egy másik pár vagy egyén bevonása
2018. jan. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Újabban csak heti 1x, mindenféle kifogások miatt (fáradt, gyerek, beteg stb.). Remélem ez nem marad így, mert nagyon szeretem és minden nap kívánom a feleségemet.
2018. jan. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is lecsökkent a heti 2-3 heti 1-re...de ott a kisgyermek,meg a fáradtság, stb. Szoktunk új dolgokat kipróbálni, általában egy élvezés nekem, a párom a nők sorozatorgazmusát sokszor átéli. Mi inkább lassan, nyújtva szeretkezünk.
2018. jan. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2,5 éve vagyunk kapcsolatban, még nem élünk együtt de elég sok időt töltünk egymással. Nagyon szeretjük egymást és nagyon erős a szexuális vonzalom köztünk, így legalább naponta egyszer mindenképpen szakítunk időt a szexre, ha van rá alkalom, akkor többször is. Persze van olyan, hogy én éppen nem érzem jól magam a mentruációm miatt (:((() és ilyenkor hanyagoljuk a dolgot. Van hogy csak én kényeztetem őt, de azt nem szeretem ha csak ő engem. Nem tudom mi számít új dolognak, néha kikötöz, nagyon ritkán használunk vibrátort, de alapvetően hagyományos szexszel is nagyszerűen kielégít, általában többször is. Van persze, amikor nem sikerül vagy éppen hosszabb időt vesz igénybe, de nagy szerencsém van vele, mert nagyon-nagyon kedves és figyelmes ember. :)
2018. jan. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

10 hónapja vagyok együtt a párommal, külön lakunk, de nagyjából együtt töltjük az éjszakákat, átlagosan heti 3-4 alakalommal szeretkezünk.

Rendszeresen próbálunk ki új poziciókat szeretkeztünk már bekötött szemmel de ennél extrább még nem volt.

Általában csak egy élvezésik jutunk el, de vannak variációk: a barátnőm többször is el tud menni külömböző utakon.

Eddig a lassú szeretkezést részesítettük előnybe.

2018. jan. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

8 éve vagyunk együtt és kb heti 2-3 alkalom van. Általában csak egyszer élvezünk de van hogy többször, több módon. Persze szoktunk egy kis csavart is beletenni, pl más hely vagy hasonlók.

27N 30F

2018. jan. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Havi 2 kb.

Nem mindig elvezek el, a párom viszont igen es utana nem mindig elégít ki rendesen.

Új dolog? Hmm.. Próbálom megmutatni neki, hogy nekem mi a jó, rávezetni, hogy milyen pózokat szeretek. Ha ez működne az már új és jó lenne.

24N

2018. jan. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Első nincs párom:c, szoc fóbia, csak kiváncsi voltam mennyire nyílnak meg egymásnak a párok ezen a téren, köszi a válaszokat!
2018. jan. 15. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!