Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom túl hamar megy el....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom túl hamar megy el. Én pedig nagyon nehezen. Mit csinálhatnánk?

Figyelt kérdés

Már jó pár hónapja van szexuális életünk. Viszont a barátom nagyon hamar megy el. Van, hogy 2 percig se jutunk el konkrétan, ami eleinte nem zavart, de mostanában már inkább. Mindig bocsánatot kér miatta, zavarja a dolog. Persze emiatt én nem haragudhatok rá. Csak szeretnék erre megoldást találni, mert olvastam olyat, hogy van aki bírja egy óráig.


Én pedig nagyon nehezen megyek el petting során. Akár kézzel, akár nyelvvel csinálja. Ez pedig engem zavar. Mert beletelik 10-20-30 percbe is.



2018. jan. 22. 22:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Én L/16

A párom F/18

2018. jan. 22. 23:04
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
16 évesen még ne szexelj
2018. jan. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Majd ráhangolódtok.

Amikor érzi, hogy már menne el, lassítson le, "pihenjen" egy kicsit, vegyen vissza. Vagy előtte vidd el kézzel, szájjal, vagy valami, és a másodikra már bírni fogja.

2018. jan. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Miért ne feküdjön le 16 évesen? Ja mert a fiúknak szabad.. Értem :)

Egyebkent hidd el felnőtt korban is sajnos vannak ilyen problémák.

Csak nagyon akar téged, probaljatok kesleltetni az orgazmust

2018. jan. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
Csinálni akarjátok, de balekok vagytok hozzá. Mondjatok le róla.
2018. jan. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Cseréljetek.
2018. jan. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
Én is nehezen megyek el bár fiú vagyok. A barátnőm csak örül neki csak nagyon leszrapálom szegényt éd nem tudjuk olyan gyakran csinálni szóval ez ilyen.
2018. jan. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Előbb rólad: a fiúd ne essen neked, hanem kezdje távolról, fokozatosan, fedezze föl az erogén zónáidat, kerülgesse az érzékeny részeidet, amíg már alig bírod, és csakis akkor "találja meg" a csiklódat, de akkor is eleinte nagyon finoman érintse. Ha erősebben akarod, szólj. Ha jól elhúzza, két perc is elég lesz neked!

Róla: Ha nem egylövetű, akkor a második tovább tarthat. De ha téged jól kielégített előtte, akkor neked sem lesz igényed hosszú menetre, és ezt mondd is el neki. Ez megnyugtatja, ami az ilyen enyhébb fokú korai magömlésnek a gyógymódja. Ha nem érzi a kényszert, elmúlik a gátlás.

Még egyszer: a te türelmed nagyon fontos, nyugtasd meg, hogy a csiklói orgazmus neked elég volt, kellemes a behatolás, de nem annyira fontos.

Ami az egy óráig kitartó fiúkat illeti: az internet névtelensége mögé bármilyen mesét el lehet rejteni. A Gyakorin minden második fiúnak 24/5 centis a farka... Te meg ne legyél túlzottan hiszékeny. Vannak erre mérések: az együttlét bizonyított hossza átlagosan 5-7 perc, és a résztvevők ezt megfelelőnek itélik. Az idő érzékelése csalóka...

2018. jan. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyaljon, simogasson addig, míg kedved szerinti mennyiségű orgazmust élsz át, s csak utána kezdjen farkalni
2018. jan. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 János Gilján ***** válasza:

Gyertek el holnap a barátoddal az előadásomra, sok hasznos infót fogtok hallani:

[link]

2018. jan. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!