Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak egy kérdés a prostitúcióról?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy kérdés a prostitúcióról?

Figyelt kérdés

Csak érdekel milyen körülmények visznek rá egy személyt hogy a lyukát áruba bocsájtsa? Mármint, tényleg ez a legjobb bizonyos helyzetekben? Diákmeló meg miegyéb mellett akár egy pékségben eladó

Engem nem kiborít a helyzet férfiként de összezavar

felelősen döntenek vagy milyen tettek a nő és a férfi részéről jó-e rossz-e jó irányba viszi-e ez kollektvívan az emberiséget? én igyekszem elhatárolódni 24f vagyok amugy de mit adhatna egy fiatal egy fiatal lánynak nincs pénzem egy gram se emiatt vagy nem emiatt nőm se


2018. jan. 23. 06:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
vagy fogadjam el hogy zavaros a téma mint a fejem?
2018. jan. 23. 06:19
 2/12 A kérdező kommentje:
vagy fogadjam el hogy a fejem zavaros nem a téma
2018. jan. 23. 06:22
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
A fejed zavaros, ez nem tèma.
2018. jan. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

2 gyárban dolgoztam egyik helyen 8 órában

A másikban heti 3-4 x 12 órában.

Ez mellett edzőtermet takarítottam öltözőket wc-ket irodákat egy sport központban èjjel 21-02-ig.

Mind ezek mellett Egyetemre jártam

Én nem kaptam semmilyen segítséget. Szüleim nem vágtak hozzám havi 200 ezret csak úgy jó fejségből mint a többi csajnak.

Sőt egy fillért nem kaptam mondván Én választottam oldjam meg a további életemet Szóval jah. Nem mindig volt elég a pénz mert el vitt mindent az albi rezsi sulinplusz költségei és egyéb.

Diákhitelt nem akartam fel venni mert 1 azzal az összeggel se lettem volna kisegítve 2 nem adóssággal akartam kezdeni az èletemet.

Nem csináltam sokáig.

Megismertem a Páromat abbahagytam

Mára már Családunk van.

A múltamra nem vagyok büszke. De ez ey olyan mély pont volt hogy vagy eret vágok vagy ez...

És ismerek Fiút is aki végső elkeseredésében. Pasikat szopkod le meg dug meg vagy őt dugjàk. Ezt csak azért írtam le hogy nem csak a Lányok prostiskodnak Főiskola/Egyetem alatt hanem a Fiúk is.

Egy szó mint 100 a pinán nincs resete gomb

És éld úgy az életed hogy ne bánj meg semmit.

A múltat nem tudom megvàltoztatni.

De a Jelent tudom úgy élni hogy ne bánjak meg semmit.

Szép Napot Mindenkinek.

24N

2018. jan. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4: azert a rutin jol jon meg a kovetkezo 30 evben hidd el. Volt annak jo oldala is.
2018. jan. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi 4es értem hát ez így valóban elég szorult helyzetnek tűnik.
2018. jan. 23. 08:55
 7/12 A kérdező kommentje:
lehetne kicsit emberségesebb az iskola hogy lehessen haladékot kérni indokolt esetben
2018. jan. 23. 09:06
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Diákthitelt miért nem?

Teljesen kedvező kamattal, futamidő nélkül adják.

Ez az önsajnáltatás, hogy te egyetem mellett 3 helyen dolgoztál(valós) és aztán prosti lettél...:D lol.


Önsajnáltatás lvl 100. Inkább ásd el magad.

2018. jan. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, de nekem is volt nagyon nagy anyagi mélypont az életemben. De egyrészt tartás miatt nem jutottam volna el soha, hogy pl. öregasszonyokat elégítsek ki. Másrészt meg gusztus dolga. Ha akarnám se tudnám. Én inkább nem ettem és elmaradtam a számlákkal, amit később kemény munkával helyrehoztam. Én alapból elítélem a prostitúciót, de nem nagy különbséget látok a többi lány között, akik PAPÍRON nem azok. Ez van... Őket így kell elfogadni, ez az élet rendje. Régen elképzelhetetlennek tartottam, hogy én el tudjak menni egy hivatásossal, mert úgy gondoltam, hogy az mind a két fél számára egyformán megalázó. Ma ha úgy alakulna, akkor simán megtenném. Legalább nyíltabb a dolog, álszenteskedés nélkül.
2018. jan. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

4-es azért áljon már meg a menet. Te még istenes helyzetben voltál! Sőt neked nagyon sok lehetőséged volt akkor,és amellett mentél el annak? Bas zki ahonnan most én költözök,se munkahely nincs,se továbbtanulási lehetőség. (Te itt mit csináltál volna,ha neked már az érvágós volt xD)Én a 2 kezemet összetettem volna ha gyárba el tudtam volna menni! Az egyetemere járást meg már nem is említem akkor! 22 évesként mondom! Nekem se dobtak semmit a szüleim a seggem alá,meg a mai napig se dobnak,sőt nem is akarom. (De sose szo ptam le egy férfit,se és nem mentem el fiúku rvának.Pedig voltak végső elkeseredéseim!) Neked temérdek lehetőséged volt,ne sajnáljon már senki téged jó? Diákhitellel meg pont ki lettél volna segítve! Bár megsúgom,ilyen háttérrel,alapból nem mennék egyetemere.(Jah hogy én 22 éves létemre pont nem akarok hozzád hasonló családi háttérrel egyetemre menni..,mert inkább nyelvet tanulok,meg egy szakmát majd,és azzal külföldön nagyon is jól fogok élni,és utána jöhet az egyetem...) Meg ez most szemét lesz,de az hogy 24 évesen családod van,az is elárul 1-2 dolgot,vagy is inkább sejtet..... De igen mindig könnyebb a mocskosabb könnyű utat választani,aztán meg sajnáltatni magunkat,jah ez könnyebb.... (Beszéltem már nem 1-2 olyannal mint te.Bár nem ug attam be nekik,mert az ő életük,de ba szki ne sajnáltasd magad!Meg ne akard ezt megértettni,hogy ez milyen rossz,és nem vagy rá büszke.)

De a kérdező kérdésére is válaszolva. Sok körülmény rávisz egy embert arra hogy prosti legyen,főleg azért mert könnyű pénzszerzési lehetőség,és nem kell annyit dolgozni,meg a legtöbb szereti is csinálni. De vannak akik rákényszerülnek,de azok nem itt Európában élnek,hanem max a Vietnámi,indonéz területeket. Olyan anyák akik egyedül nevelik a gyereküket,és tényleg semmi pénzt nem kapnak (Nem mint itthon.Itthon sincs jó élet,de az előbb felsoroltakhoz képest igen,meg nem kell nőként prostinak menned,ott nincs más út.) Én elítélem,kivéve azokat akiket az előbb zárójelben megjegyeztem.

2018. jan. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!