Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok volt mar olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok volt mar olyan, hogy vonzonak, szexinek talaltatok egy felenk pasit, esetleg kavartatok is vele?

Figyelt kérdés
Tudom egy pasi legyen hatarozott,magabiztos,ez evolucios dolog is de nem mindenki olyan,lehet nalatok egy felenknek vagy kicsit bizonytalannak is eselye?

2018. jan. 23. 07:25
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

Igen

Nem csak kavartunk össze is jöttünk.

24N

2018. jan. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem valamikor kulonosen izgat egy szerenyebb, felenk fiu. Es elkepzelem, mekkora etvaggyal falna fel. 24
2018. jan. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen volt
2018. jan. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen de kapcsolat is lett belőle, nemcsak szex.
2018. jan. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, de csak szex volt egy jóval fiatalabb fiúval.
2018. jan. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze. De csak szexualisan. Tartos partnernek mindig karizmatikusabbakkal maradtam egyutt mert nem szeretem azt erezni, hogy “erosebb” vagyok akar testileg akar fellepesben. ;)
2018. jan. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen volt. 9 hónapig voltunk együtt utána.
2018. jan. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miután eddigi életem legnagyobb csalódása egy magabiztos pasi volt,rajottem hogy a magabiztossággal sokszor egyutt jar a bunkóság,érzéketlenség,megbízhatatlansag.Igy én mar inkabb CSAK felenk,aranyos,kedves,rendes srácokkal próbálok ismerkedni.
2018. jan. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!