Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha csak ujjaztatom magam az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak ujjaztatom magam az is megcsalás abban az esetben ha a férjemmmel semmi sex nincs? Es nekem is kell valami

Figyelt kérdés
2018. jan. 28. 17:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, megcsalás. Legalábbis nálam az, hogy nálatok belefér-e ez vagy sem, azt én nem tudom eldönteni.
2018. jan. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kamu:D
2018. jan. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Dehogy kamu. Es ne privizzetek itt valaszlok nagyjabol mindenkinek,nem kersek senkit gy konkret pasiról van szó.férjemmelNincs sex nem érdekli elhidegules stb de amugy meg jol megvagyunk az eletünk össze van forrva munka es anyagilag is. Amasik pasinak is csaladja van es en nem csinalok neki semmit. Ő masszazs utan befejezeéskent megujjaz mint egy szolgálatatskent ennyi. Igy is megcsalas valóban?
2018. jan. 28. 17:35
 4/15 anonim ***** válasza:
61%

Megcsalás és undorító, amit csinálsz.

Ha annyira össze van forrva az életetek, miért nem vagytok képesek ezt is elrendezni?

2018. jan. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
Kinyalni miért nem szokott? De most komolyan kérdem. Pedig az Mindkét félnek klassz ha elélvez a nő. Szép dolog, és izgalmas is
2018. jan. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Kérdezd meg a férjedet, hogy szerinte-e megcsalás lenne-e,ha megujjazna a masszőr :D Biztos boldog lesz. Vagy menjen veled, és neki meg akkor verje ki a masszőrnő, akkor így 1-1 lesz.
2018. jan. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Ugyanúgy mint a csókolózás is, ez is megcsalás
2018. jan. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Én mindenféle ítélkezés nélkül is szívesen vállalnám az ujjazást és a nyalást is! És még a masszázst is megkapnád! ;-)
2018. jan. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem szexeltek akkor nem megcsalás.
2018. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hat kinyalhatna de nem tudom hogy kérdezzem meg vállalná e?
2018. jan. 28. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!