Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm miért nem bírja ki h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miért nem bírja ki h ne adjon ki magából hangot? Egész szex alatt nyöszörög vagy nyög. Vagy ha a nyakát elkezdem csókolgatni röhög és eltol magától, normalis? 24/f

Figyelt kérdés
Bnőm 23
2018. febr. 1. 18:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%
Szakítani kell az ilyen csajokkal, jár a szájuk, mint a kacsa segge.
2018. febr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ellentmondd a természetnek az hogy egy ilyen lánynak olyan pasija van aki efféle kérdéseket tesz fel a gyakorin...


24 évesen sem csípi vörösre az ész a szemedet...

2018. febr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok másoknál nincs így?
2018. febr. 1. 18:50
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Normàlis

Csikis a nyaka ne csókolgasd

Lehet élvezi azért nyög nyöszörög

Vagy vastag vagy vagy hosszú vdgy mindkettő és kicsit fáj neki.

Vagy rátehénkedsz és nyomod a szuszt belőle jóhogy nyög.


De ha meg kussba lenne feküdne mint egy darab fa skkor az lenne a bajod



24N

2018. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ő van felül mindig
2018. febr. 1. 18:53
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Másoknál is van így bakker, de teljesen természetes hogy ha élvezi, hangokat ad ki...


Az ha csókolgatod a nyakát, minden bizonnyal csikolja, ezért tol el... Megpróbálhatsz aprólékosan odajutni, a szájától lefele... Ha gyengéden csinálod, tuti meglesz a pozitív hatása...

2018. febr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen balf.asznak miért van csaja?
2018. febr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, de én imádom, amikor egy nő nyöszörög, nyögdécsel, szuszog, liheg, fújtat halkan szexnél. Hangosan is jó, csak ne játssza meg. A röhögés idegesítene, mármint ha túltolja és nem csak azért mosolyogja el magát, mert csikis itt-ott.
2018. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert elvezi, te idiota
2018. febr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Kuporgokutya válasza:
100%
Akkor te mit élvezel a szexben egóbajnok? Mert engem az hoz lázba az tüzel és azt élvezem ahogy a Lány élvezi nyöszörög tudtomra hozza hogy milyen jó neki! Hagyd ott aztán hokizzál :( Nem érdemel meg téged.
2018. febr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!