Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem régóta vagyok együtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem régóta vagyok együtt a barátnőmmel, nemrég felajánlotta - mivel egy nagyobb dologban segítettem neki - hogy ha az ágyban van valami kívánságom, szívesen teljesíti, amikor legközelebb találkozunk. Mi erre a jó válasz?

Figyelt kérdés
Nyilván hétköznapi dolgot nem akarok kérni, mert azt hiszi, hogy nincs fantáziám, de azt sem akarom, hogy perverz disznónak gondoljon. Ötletek?
2018. ápr. 8. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ez úgy gáz ahogy van.

ha én ilyen ajánlatot teszek, akkor azért mert örömet akarok okozni, és én is akarom az egészet, és nem szivességből.

másrészt, az is gáz, hogy nem mered felvállalni amire vágysz.

2018. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki amíről fantáziálsz mert lehet hogy sose lesz ilyen alkalmad!
2018. ápr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ne filózz rajta, használd ki....:)
2018. ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Téged kérdez,hogy mi az,amit TE szeretnél,amire TE vágysz.

Nem arra kíváncsi,hogy úgy általánosságban random embereknek milyen kívánságai vannak az ágyban.

Mondd meg neki,ha van valami,amit nagyon ki szeretnél próbálni,így is úgy is meg kell beszélnetek.

2018. ápr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Nekem a kedvencem az ha, csaj lemaszírozza a hátam, úgy hogy pucéron ül a hátsómon. Majd megfordulás után lecumiz, majd meglovagol, végül rámhajol, csókólgatom, mellbimbónk ósszeér.


Ma az a luxus, ha ilyen puhány és önző lehetsz néha a csajoddal.

2018. ápr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nekem nincs (jó) ötletem, perverz dolgokat meg nyilván nem fogok felhozni, nem ér annyit az egész, hogy utána ne álljon velem szóba.

Lányok, mi az, ami nem hétköznapi, de szívesen megtennétek ilyen helyzetben?

2018. ápr. 8. 15:55
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Mindenkinek mást jelent a "perverz" vagy a "hétköznapi".

Van,aki az análról hallani sem akar,mert már túl sok neki.De van olyan is,aki megengedi,hogy a szájába pisilj.


Honnan tudod,hogy neki mi fér bele?


Az átlagos dolgokról meg egyébként is tudnod kell,mert gondolom nem vagy már szűz.

2018. ápr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtál arról, hogy eddig miket csináltatok az ágyban. Hogyan tudnánk ötleteket adni, hisz azt sem tudjuk, mi nektek az új, mik a barátnőd határai. Lehet popsiszex, szájbaélvezés, spermás játékok, új póz, szerepjáték, bármi. Te ismered őt és magadat...reméljük.

n34

2018. ápr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Arcraülés szemből vagy fordítva úgy hogy a két térde a fejed két oldalán van.

Szerepjáték: alvást színlel miközben te bármit csinálhatsz vele... ideértve hogy lovaglópózban magadra húzod és úgy kell tennie mintha mélyen aludna...

ezekre lennék most vevő a normál szex mellett...

35F

2018. ápr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A szokott dolgok voltak eddig, orál, 69, misszionárius, lovagló, doggy, semmi "extra". Hogy mi fér bele neki ezen felül, azt nem tudom, nem került szóba eddig, ezért is próbáltam itt ötleteket keresni.
2018. ápr. 8. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!