Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kezdjek az anyósommal? Én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek az anyósommal? Én már fontolóra vettem a külön költözést! Ez kegyetlenül megalázó nekem!

Figyelt kérdés

A lakását újítják, ezért 1 hónapja itt él velünk, engem nem zavart ezidáig az ittléte, sőt eleinte örültem neki, de amióta itt van, mindenbe beleüti az orrát, arról nem beszélve, hogy nem tudunk tőle megfelelően együtt lenni.

Egy hete, szólt a fiának, hogy halkabbak legyünk éjjelente, ugyanis nem tud pihenni, ezért pedig a kedves vőlegényem, arra az elhatározásra jutott, hogy azt a maradék 1 hónapot, amit még itt fog tölteni az édesanyja, szex mentesen fogjuk tölteni, mert rettentően szégyelli a történteket. (Nem vagyunk hangosak szex közben!)

Mostanában reggelente megkérdezi, hogy aludtunk, a mondata végén pedig hozzá teszi, hogy “az éjszaka alvásra való, és ha ezt nem vesszük figyelembe, komoly egészségügyi problémáink is lehetnek, tehát legyen meg 8 óra !”.


Én ettől kikészülök !

És a vőlegényem nem ért meg, már napi szinten vitatkozunk, nem tudok vele lenni !



2018. máj. 13. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Ilyenkor szokott jönni egy rég nem látott "gyerekkori barát", akivel sajnos le kell lépni pár hétre vidékre.


Nem kell tudja az öregasszony, hogy két utcával odébb mentetek egy motelba beköltözni.

2018. máj. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hát ez jó...😂

Bár tényleg mindenbe beleszól, abba is hogy mikor mire mennyit költünk, tehát ha bejelenteném, hogy elmegyek pár napra-hétre, akkor tuti azzal jönne, hogy sok pénz, ne költsek (amiért részben én is megdolgozok) ilyenre !

Felelőtlenek vagyunk, főleg én...

És így jobb ha soha nem leszünk szülők !

2018. máj. 13. 15:02
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

1, örüljön, hogy valakihez mehetett nem okoskodnia kellene.

2, semmi köze a szexuális életetekhez még ha az ő fiáról is van szó, hisz felnőtt emberek vagytok.

Szépen le kell ülni anyóskával mikor nincs otthon a pici fia, hogy ez a ti házatok, a szabályokat ti hozzátok.

De én annál jobban csinálnám minél jobban idegesíti... Bocsi de nem bírom az ilyen embereket :)

2018. máj. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

"És így jobb ha soha nem leszünk szülők!"


Mivel magát zavarja h szexelünk, így nem is tudjuk legyártani.

Azért én biztos reggel úgy csinálnék "anyós" előtt mintha lett volna. Kíváncsiságból h beszól e.

A vőlegényemnek meg mondanám este h vonuljon ki a szobából, mert segítek én magamon. Majd szólok ha végeztem!

2018. máj. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, hogy beszélnem kéne vele, de valószínűleg erről értesülne a párom is, ugyanis nem hagyná csak úgy szó nélkül, hogy én “dirigálok neki”, ráaldásul úgy gondolom, hogy a fiának illene jelezni az édesanyja felé, hogy hogyan viselkedjen velem illetve a mi otthonunkban !
2018. máj. 13. 15:09
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Istenem,anyu pici fia. Azért a párod kiállhatna melletted vagy valami :/ Pároddal beszéld meg,ha nem fog javulni a helyzet szerintem költözz külön,ők meg ellehetnek maguknak..
2018. máj. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Velem szemben nem ilyen nyüzüge a párom, nem tudnám kitessékelni csak úgy a hálószobánkból, azzal pedig nem fogok örömet szerezni a gonosz anyósomnak, hogy külön töltöm az éjszakát, vagy csak az éjszaka egy kis részét, merthogy tuti ezt is kiszúrná.

De az felettébb tetszik, és jó ötletnek találom, hogy eljátszam előtte, milyen mozgalmas és élménydús éjszakánk volt !

2018. máj. 13. 15:16
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Én meg megmondanám, hogy kussoljon mama, ez a mi otthonunk. Ennyi.
2018. máj. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Megérdemelné, de ilyet azért még sem lehet.
2018. máj. 13. 15:26
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdemes ilyen játszmákba belemenni, hisz – amennyiben tiétek a lakás – eleve nyert helyzetben vagy. Pusztán fel kell hívni a hölgy figyelmét, hogy részben a te jóindulatod eredménye az ő átmeneti lakhatása, és szeretnéd, ha a felújítás végéig nálatok tudna maradni.
2018. máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!