Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti szeretitek orálisan kilégít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szeretitek orálisan kilégíteni a barátotokat/férjeteket?

Figyelt kérdés
Meleg férfiként érdekelne, hogy a nők hogy állnak az orállal. Mostanában olvastam a Men’s Health-en egy cikket, ami hetero férfiaknak szólt arról, hogy milyen szabályokat kell batartani, miközben a barátnőjük/feleségük orálisan kényezteti őket. Valamiért az jött le a cikkből, hogy a nők többsége nem nagyon szereti az orált adni, és ha sikerül is rávenni, akkor is nagyon finoman kell bánni velük, nehogy sértődés vagy vita legyen belőle. Ti mit gondoltok erről?

2018. máj. 28. 13:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Én imádom csinálni :)
2018. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%

En is imadom csinalni. Nem is tudom mi lenne velem,ha a parom nem szeretne az oralt valoszinu megeroszakolnam! :D

21L

2018. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Ha rá kell venni az már régen rossz. Régi baráttal rossz élmény is elveheti a kedvét, vagy ha azt érzi, hogy neki ezt KELL.

Sok olyat hallottam, hogy a pasi nem nyal, de elvárja,hogy a csaj csinálja.

2018. máj. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Igen,nagyon.
2018. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
én nem csinálok..már.. megutáltatta velem.. olyan voltam neki, mint vmi szopóautómata.. rámjött és kötelező volt csinálnom.. azután mondtam neki, ha mégegyszer az orrom alá nyomja ráharapok... azóta nincs..
2018. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kényszer, szeretem csinálni.
2018. máj. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat! :) Egyszerűen nem tudtam elképzelni, hogy mit nem lehet az orálon szeretni, de akkor ezek szerint szép számmal vannak nők, akik szeretik csinálni a párjuknak. :)

3-as válaszoló: Szerintem minden kapcsolat alapja a kölcsönös adok-kapok. El nem tudnám képzelni, hogy a barátommal vmi csak egyikünknek járjon, így az sem fér a fejembe, hogy az általad említett hetero pasik ezt hogyan vezetik le maguknak. Mármint hogy ők kapnak, ugyanakkor cserébe nem adnak semmit..

5-ös válaszoló: Az ilyennel nem értem, hogy miért maradsz egyáltalán együtt.. Alapvetően azzal sem lenne baj, amit párod csinált, ha ezt előtte megbeszéltétek volna és beleegyezel. De így, ahogyan leírtad a helyzeteteket, a helyedben nem biztos, hogy együtt maradnék vele.

2018. máj. 28. 15:32
 8/16 anonim ***** válasza:

Imádom csinálni! 😊

Nekem egy kis erőszakosság is bejön (hajhúzás, fejfogás, ha a pasi irányít stb.)

21L

2018. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 D. Brasco ***** válasza:

#8

Hozzátok a gyűrűt!!!

2018. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is ott van elcseszve a dolog, hogy rengeteg férfi ezt szó szerint elvárja, ezért a másik kötelességként éli meg, és kihasználva, tárgyként kezelve érzi magát.
2018. máj. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!