Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már valaki swingerklubban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki swingerklubban? Milyen élmény volt? Ilyenkor hány emberrel voltatok?

Figyelt kérdés
Szingli nőként mindig is csavarta a fantáziámat a swingerklub. Van valamennyi biszexuális hajlamom is és ezért szeretném magam kipróbálni egy ilyen helyen is.

2018. jún. 2. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmi sem kötelező,csak amit szeretnél.Minden estre a gumi az ajánlott,szerintem.Bár ez azért igazán partner függő.De priviben mesélek róla ha akarod.

doki4950@freemail.hu

2018. jún. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Chac Xib Chaac ***** válasza:

Hát, ez egy kicsit más azért, mint egy hangulatos szobában összejönni egy ismerős párral...


Én azt javaslom, hogy beszélgess erről olyan emberekkel, akik már régebb óta járnak klubba, esetleg menj is el egy klubba mondjuk olyan időszakban, amikor direkt a kezdőknek mondanak pár szót, körbevezetnek, stb. De még nem kell feltétlenül vetkőzni is ;)


Ismerkedj emberekkel, mert társaságban mindig könnyebb! Főleg az első lépés... Ha érdeklődsz a téma iránt, akkor biztosan találsz ilyen oldalt a neten, nekem a sw.city oldal bejött annak idején. Pár ezrest érdemes rászánni a tagságra, ez is egyfajta minőségi szűrő... sokan szeretnének ugye potyázni, de nem általuk ismerd meg a swinger világát.


Aztán, amikor eljön az idő és tényleg készen állsz, akkor hajrá! :) Válassz egy szimpatikus klubot, ahol az emberek is normálisak, meg a személyzet is kedves veled. Nőként mondjuk más a helyzeted, mert általában kedvesek lesznek veled - bár addigra az ismerkedés során már fel tudod térképezni melyik klub lesz az igényeidnek megfelelő.


Én is egy ilyen oldalon kezdtem, megismertem egy nőt, akivel váltottunk pár levelet, aztán találkoztunk az egyik klubban. Ő rutinos volt már, mondhatjuk, hogy bevezetett ebbe a csodás világba :)

Tényleg csak az történik, amit szeretnél! Csak tudnod kell, hogy mit szeretnél.

Mi főleg beszélgettünk, ismerkedtünk - én a nővel is, és a környezettel, az új helyzettel. Egészen más érzés úgy összebújni valakivel, hogy tudatosan csak a testi örömöt keresed, ráadásul körülötted - karnyújtásnyira akár! - még kb. 20 pár teszi ugyanezt. Nézelődnek, te is ki-ki nézelődsz, hangok, neszek, illatok, esetleg egy-két érintés is "átcsúszik" a szomszédból... Én személy szerint az elkülönített, páros helyet választottam akkor még, és nem bántam meg. Így is nagyon intenzív élmény volt.


Remélem segítettem, ha kérdésed van írj rám nyugodtan. Ha nem, akkor meg sok-sok élményt kívánok neked a swinger életedben - talán egyszer összefutunk valamelyik klubban :)

2018. jún. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdekelne, hogy azóta sikerült-e kipróbálni? Mik a tapasztalataid? :)
2019. febr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!