Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Perverz lányok ti mikről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverz lányok ti mikről fantáziáltok vagy miket szerettek?

Figyelt kérdés

Hol a határ nálatok, mi az amit még bevállalnátok vagy amiről még fantáziáltok és mi az amit már nem? Teljesen tabuk nélkül, akár kort is írhattok. Sőt, szívesen beszélgetnék erről valakivel privátban is.


28/f



2018. júl. 12. 20:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Mivel kukim van, így azt szoktam, igen. Ezt most úgy írtad mintha valami bűnös dolog lenne.
2018. júl. 12. 20:33
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

Nálam nincs tabu a kakitol kezdve minden johet! A párommal teljesen egészséges kapcsolatba élünk és mind a ketten szeretjuk a perverz dolgokat anál oda-vissza pisi,kaki,kikötözés,BDSM egyszoval minden

32/N

2018. júl. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk nem vagyok egy prűd, de azért olyan beteg sem vagyok mind a #2 válaszoló.
2018. júl. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Én nem tartom magam perverznek. Amiben benne vagyok örömmel (persze nem akárkivel): szájbaélvezés, lenyelés, spermás játékok, popsiszex (ez utóbbit ritkán és csak erősen beindult állapotban). Ami kizárt: durva, bántalmazós szex, pisi-kakki és egyéb agymenés, öklendezős kényszerfrancia.

35

2018. júl. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Húgy meg szar... az biztos egészséges kapcsolatra vallhat... gyere foss a mellem közé, hányinger... tarts kacsát bass zki. Az fosik neked majd eleget.

Nem is tudom hogy ki az az elmebeteg aki a szart a szexhez párosítja.

2018. júl. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Elég SZAR lehet úgy a szex...
2018. júl. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

közözés, bilincs, fenekelés szájba élvezés lenyelés jöhet. pisi-kaki nem, meg nyilvános alázás. Szabadban szex meg este megbilincselve utcán sétálva ami még volt.

24L

2018. júl. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mikeXxX ***** válasza:
26%
Nem tudom miért kell szekálni a kettest válaszolt a kérdésre az más kérdés hogy a kaki nekem is sok de én amit akar a párom abban benne vagyok vagy majdnem mindenben.38f
2018. júl. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
93%
Kikotozes, fenekeles, hajhuzas, nyilvanos szex, ilyenek. Szeretem ha megalaznak, iranyitanak.
2018. júl. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a zöld kéz. Aki mást kritizál az meg minek írogat, nem ez volt a kérdés.
2018. júl. 15. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!