Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha azért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha azért nem merek lányokkal ismerkedni, mert félek ha lekerül a gatyám csalódni fognak?

Figyelt kérdés

Nincs valami nagy péniszem sajnos. Emiatt szégyenlem...


Más fiú is van így? Hogy tudjátok ezt leküzdeni?


Pedig már ideje lenne szexelnem, nemsokára 22 leszek.:(


2018. júl. 24. 15:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Eleinte frusztráló, az biztos. De idővel nem sokat foglalkozol vele. Páron legyél túl és jobb lesz. Enyém sem túl nagy, szerintem.....
2018. júl. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
Nem egy fiúcskának próbáltam elmagyarázni már hogy a nőknek nem számít a méret. Egyik se értette meg és eldöntötte hogy szüzen hal meg. Melyiket szeretnéd jobban? Hinni a nőknek vagy lúzer szűzként meghalni?
2018. júl. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Csak szerinted kicsi vagy átlag alatti a hossza?

Amíg saját magad sem tudod elfogadni,addig sokat ne várjál.

2018. júl. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Hinni a nőnek!

De akkor is rossz, nyilván jobb egy nagyobb pénisz látványa, meg gondolom az nők is azt szeretik ha érzik hogy van bennük valami, meg látványra is izgatóbb lehet nekik.

2018. júl. 24. 15:25
 5/26 A kérdező kommentje:
Statisztikák szerint átlagos, viszont ahogy itt olvasom a legtöbb nőnek a 18-20 cm körüli az ideális, és nem a 13-15 cm körüli.
2018. júl. 24. 15:27
 6/26 anonim ***** válasza:
81%

Én sokat olvasgatok az oldalon,de nem tűnt fel,hogy a legtöbb válaszban az állna,hogy a 18-20centit preferálnák a nők.

Éppen hogy az átlagosra bukunk,mert az nem okoz fájdalmat és a férfinek is jobb érzés majdnem az egész hosszt betenni,nem csak a felét,3/4-ét.Éppen azért nevezik átlagosnak a 13-16centiset,mert az illik a hüvely hosszához leginkább.

2018. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%

"Hinni a nőnek!"


Na egy ilyen beszólással ne csodálkozz majd, hogy elkergetnek a lányok!

2018. júl. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

7 es, a 2. válaszolónak válaszoltam.


"Hinni a nőknek vagy lúzer szűzként meghalni?"


Erre válaszoltam, hogy hinni a nőknek...

2018. júl. 24. 15:42
 9/26 anonim ***** válasza:
51%
“Az öregem mindig azt mondta, mielőtt rákotorták a földet, hogy akkor higgy egy nőnek, ha ló legel a sírján!”
2018. júl. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
57%

Nekem 12cm és az elején én is nagyon szégyelltem, nem is állt fel.


Mostanra már fejlesztettem az önbizalmamat külső megjelenés és belső önbecsülés szempontjából is.


Nekem úgy tűnik így 5 párkapcsolat után, hogy sokkal többet számít az, hogy mennyire izgatod fel az előjáték során, mint maga a behatolás. Ha nagyon fel tudod izgatni pl. a nyelveddel, akkor utána teljesen mindegy mekkora pénisszel hatolsz be, mivel érzékeny lesz élvezni fogja.

2018. júl. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!