Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti megbántátok az első együttl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbántátok az első együttlétet?

Figyelt kérdés

Fiúk/lányok egyaránt.

Kérlek fejtsétek ki, hogy miért bántátok/nem bántátok meg.



2018. aug. 6. 00:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Igen megbántam, mert erőszak volt.
2018. aug. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem volt jó. Igazából semmilyen, pedig tapasztalt volt. Négy évig együtt voltunk, de sosem okozott orgazmust a párom.
2018. aug. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én azt bántam csak meg, hogy nem vártunk vele kicsit tovább, hogy belém szeressen.

Így 3 hét után lepattintott, hogy nem szerelmes belém.

2018. aug. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Megbántam, mert az adta meg a löketet lefele a lejtőn. Ha nem akkor és vele veszítem el, ma sokkal értékesebb lennék. De így alakult sajnos. L
2018. aug. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántam meg mert szeretem azt az embert
2018. aug. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%
De egoistak egyesek..ez az elet,van ennel nehezebb. Ahogy latom,hogy mennyire onzetlenne valok,annal jobban gyulolom az onzo embereket
2018. aug. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

Nem bántam meg

23/l

2018. aug. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#7 kifejtenéd?

#6 igen, akadnak egoista emberek is, de kérlek válaszold meg a kérdést is.


U.I. esetleg ha valaki akarja leírhatja, hogy hány évesen történt, most hány éves+neme.

2018. aug. 6. 01:13
 9/18 anonim ***** válasza:
Oke. Nem bantam meg,tapasztalatlanabb voltam,kicsit fura volt,aztan idovel olyan kemeny lett,mint a jeghegy.
2018. aug. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Megbántam is meg nem is

meg kellett történnie de nem tudhattam előre hogy olyan fa//fejjel jövök össze aki lassan 1 év után a korházba se jön be hozzám :D amikor egy hétig ott feküdtem még saccolták műteni fognak e :D és nem jött be hozzám hiába hívtam írtam enki...hát átjött és hozzávágtam a cuccait hogy menj isten hírével és nyomorodj meg....

2018. aug. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!